Відгуки Кайрос 25-6-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Час йде, подивіться мій 7-й відгук співпраці з компанією Kairos Technologies. Було кілька цікавих моментів в цьому місяці. Як завжди, нижче є відео.

Відгуки Кайрос

Програма

Програма в цьому місяці оновилася і стала краще. Сподіваюся з оновленням у вас не було питань, там було все просто. Новий значок став краще видно, раджу додати його в трей (справа внизу); при пропажі інтернету він стає червоним, свого роду це ще й датчик справності інтренету.

Верифікація

Тут все ми вже давно пройшли, кому потрібна інформація тисніть на цей тег: верифікація, там всі основні варіанти розписані покроково.

ePayments

Компанія ePayments святкує своє 5-річчя і дарує подарунки. Ми на одному акаунті купили за акційною ціною карту. Свою карту, про котрой я вже багато писав я безкоштовно зробив замовлення оновленої карти. Коли отримаю на руки напишу, там буде кілька приємних змін.

Реферальная програма 25-6-2016

За моїм посиланням зареєструвалися вже 244 партнера, в цьому місяці 79. Оплат ще не було (((але думаю все таки вони будуть …

Реферальная програма 25-3-2016

Мої висновки

За компанію Кайрос я особисто впевнений, і доказом цього є те, що я, пам’ятайте, зробив апгрейт до пакету «Золото», і в доповнення я купив ще 2 пакети «Платина» для своєї сім’ї. Все супер!

Відео: відгуки Кайрос 25-6-2016

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments