Як продовжити пакет Кайрос через рік

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Термін дії купленого мною пакета закінчиться навесні 2017. Подивіться мої поради як правильно продовжити пакет Кайрос через рік.

Як дізнатися дату завершення пакета

Якщо ви не пам’ятаєте точної дати завершення пакета – тисніть в особистому кабінеті на сторінку products / my-purchases. В крайньому правому стовпчику буде остаточна дата дії вашого пакета. У моєму випадку дата така 2017-03-03, 10:50.

yak-diznatisya-datu-zavershennya-paketa

В моєму випадку дата така 2015-10-20, сьогодні 2015-10-20, а значить час дії пакета закінчився. Приймайте рішення самі, а я купую ще на рік пакет за 597 доларів.

Заходимо в особистий кабінет, тиснемо вкладку Products. Поки час дії пакета не закінчилося, буде можливість ТІЛЬКИ зробити апгрейт на дорожчий пакет; для платини всі вкладки будуть не активні.

chas-diyi-paketa-ne-zakinchilosya

Як тільки пройде рік — відкриється можливість оплатити за будь-який з пакетів. Важливо! Рік закінчився, АЛЕ наш особистий кабінет продовжує працювати ще 15 днів; це робиться для тих, хто не бажає далі працювати, і щоб вони змогли вивести всі зароблені гроші (пам’ятаєте затримка виплат бонусів — 14 днів).

Оплата за новий пакет

Тому спокійно заводимо гроші на свій Current account і оплачуємо пакет:

Якщо ви вирішили не продовжувати співпрацю з Кайрос, ось стаття, як вивести гроші після завершення дії пакета.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments