Як розблокувати вхід в кабінет

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Погодьтеся, більшість планувало продовжувати співпрацю з Кайрос саме внутрішніми грошима. Цей варіант прописаний в договорі і всіляко вітався компанією.

І звичайно важливий факт, на тлі невиплат мало хто наважується вносити повну суму для покупки пакету. І не важливо, вирішили ви продовжувати співпрацю з Кайрос чи ні – гроші все одно вам повинні повернути.

Покажу на реальному прикладі, людина написала в нашому чаті, що він робив і який отримав результат.

Як розблокувати вхід в кабінет

У вас закінчився термін дії кабінету, і система заблокувала для вас вхід. Це нормально, так налаштована її робота. Але у вас там залишилися гроші, вивести не встигли. Потрібно писати лист в службу підтримки support@kairosplanet.net, такого змісту:

Добрий день. Прошу розблокувати доступ до мого кабінету. Я хотів би продовжити.

Ось його запис в нашому чаті:

19-01-2017

(В’ячеслав) Техпідтримка відповіла на протязі хвилини, і не робот! Значить там таки є люди! Попросив розблокувати кабінет щоб продовжитися. Схоже розблокували? Зараз перевірю … Так. Є вхід. На все хвилин 10 пройшло. (Дмитро) А гроші якщо там були що з ними сталося? (В’ячеслав) Все в тих же розділах, де і залишалися. Я не перший раз це писав. Просто спрацювало чому то тільки сьогодні.

Як розблокувати вхід в кабінет

Подавайте заявки, відновлюйте вхід в кабінети і робіть верифікації та заявки на виведення грошей. За словами руковдства компанії гроші отримають усі чесні партнери.


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments