Як в селі можна заробити гроші?

Привіт на новинах Кайрос,

Найшов таке питання на сервісі otvet.i.ua. Пропоную те, на чому сам заробляю – створюю свої веб-сайти, та заробляю на рекламі (різні варіанти). Нижче є посилання на мій відео-курс, як зробити такий блог (безкоштовно).

Як в селі можна заробити гроші

Мені стало цікаво, а як можна заробляти на оренді комп’ютера не в дуже гарних умовах, і от мої поради. Розлянемо різні варіанти, але домовимось, що комп’ютер (краще ноутбук) в нас вже є.

Єлектроенергія

Ноутбук краще, бо він споживає єлектроенерії набагато меньше, біля 30 вт в день.

Нема інтернету

Коли є проводний (стаціонарний) інтернет – все добре, а як нема, що робити. Нам потрібен стабильний, але не великий трафік, достатьньо 1,5 Гб на місяць.

3G роутер

Перевірте, можливо вже є 3G інтернет, його достатьно для нашої програми на 30-50 грн у місяць. Великої різниці у операторів мобільного звязку нема. Якщо є, підключайтесь і для цього варіанту треба ще мобільний роутер (близько 20 доларів, наприклад від intertelecom). Дивіться відео.

3G смартфон

Як підключити інтернет до свого смартфону, а потім отримати його на своєму ПК – дивіться попередню нашу статтю: Як смартфоном робити роздачу інтернету. Недоліки цього варіанту: швидко розряжається батарея телефону, але можна його з’єднати з ноутом дротом USB.

Супутниковий інтернет

Супутниковий інтернет

Це також дієвий спосіб, купуємо пакет будь-якого оператору, встановлюємо  супутникову тарілку і пристрій (краще вони хай все налаштують). Ось список всіх основних провайдерів на сайті broadband, подивіться відгуки і робіть вибір. Але ціни дуже не відрізняються: підключення 2500 грн, 10 гб на місяць коштує 270 грн.

Підсумок

якщо є інтернет, то заробляти вже можна, і не важливо в якому місці ми знаходимось. Варіантів дуже багато, особисто я заробляю на своїх веб-сайтах. Подивіться мій відеокурс (бескоштовно, але російською) – Как создать блог WordPress

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments