Звернення до партнерів Мішеля Вієри 12-01-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Питань накопичилося багато, на всі основні Мішель дав відповідь, дивіться відео (внизу) і читайте текст його відеозвернення.

Звернення до партнерів Мішеля Вієри 12-01-2017

Моє сьогоднішнє звернення до вас – це велике бажання поділитися інформацією про те, що відбувається в кампанії. Хочу говорити з вами чесно і відкрито, як я завжди робив і буду робити.

Ми з вами бачимо і розуміємо в якій важкій ситуації зараз знаходимося. У компанії на сьогоднішній день є маса внутрішніх проблем. Але найголовніша проблема – зовнішня, ми стали легкою здобиччю конкурентів, які всіма силами намагаються остаточно дискредитувати і нашкодити Кайрос. Чому? Ми дійсно стали дуже популярними і успішними. Зараз складні часи для Кайрос, але незважаючи на це ми працюємо і націлені на те, щоб наше майбутнє було безпечним.

Є маса питань, які ви задаєте щодня і які хвилюють нас всіх.

Відповіді на питання

Коли і за допомогою якого платіжного агента будуть оброблятися грудневі заявки?

Актуальні заявки на виплати будуть оброблені після закінчення тестування і запуску нового платіжного інтегратора Kairos Pay.

Термін появи і замовлення платіжних карт

З 25 січня будуть доступні до замовлю платжние карти Visa \ MasterCard окремо в доларах, євро або Bitcoin. Термін доставки 1-2 тижні з моменту замовлення.

Методи введення \ виведення коштів. Чи буде працювати на виведення коштів біткоіни?

Зараз компанія працює над впровадженням можливості здійснення виплат за допомогою Bitcoin.

Питання з приводу статусу компанії ESA Hoilding GmbH. Обробка платежів.

Ця компанія займається альтернативною енергетикою. На даний момент ця компанія частково виконує функції платіжного агента.

В майбутньому Кайрос планує укладення угоди про будівництво електростанції на сонячних батареях. Це частина стратегії розвитку Кайрос в реальних секторах економіки і раелизации проекту Kairos Energy.

Питання щодо реорганізації компанії. Чому вибрана така структура? На якому етапі реорганізація компанії?

Необхідність реорганізації компанії була очевидна на увазі помилок з боку менеджменту. Помилки фінансового департаменту компанії і різних форм шахрайство в системі Кайрос вже в минулому.

Шахрайством з документами, використання сервісів, зловживання у використанні опції transfer to partner. Що в комплексі призвело до важкої репутаційної ситуації та обмеженням щодо виконання фінансових зобов’язань, які ми спостерігаємо на сьогоднішній день.

Реорганізація компанії зі зміненою правовою формою Акціонерного Товариства Закритого типу дозволить в майбутньому правильно регулювати і розвивати Кайрос в різних країнах і регіонах. Така форма вибрана не випадково.

По-перше, вона дає можливість найактивнішим учасникам проекту брати участь в прийнятті управлінських умов і стратегії Кайрос.

По-друге, нова компанія в майбутньому буде виконувати роль керуючої компанії і засновувати інші компанії, які увійдуть до складу холдингу – нової компанії-платіжного агента; компанії, що займається розробкою сервісів і програмних продуктів; компанії, яка буде займатися продажем продуктів і сервісів; фінансово-інвестиційною компанією; діючу систему в реальних секторах міжнародної економіки.

Позиція з приводу офіційних представників і лідерів, які покинули компанію.

Що стосується маркетинг-директора компанії (Отокар Касинець) термін дії його контракту закінчився кілька місяців тому, і ми разом вирішили не продовжувати його контракт. Це його вибір, як і будь-якого іншого учасника проекту. Компанії як ніколи потрібна підтримка тих, хто весь цей час будував компанію і розвивав проект разом з нами. Але насильно ніхто нікого утримувати не буде. Тому я вдячний всім, хто був разом з нами цей час.

Окремо хочу зупинитися на тому, що по відношенню до колишніх представників ТОП-менеджменту було розпочато розгляд із залученням відповідальності за прояв службової недбалості при виконанні обов’язків.

Ситуація з виведенням коштів на AGC

Більшість учасників проекту є постраждалою стороною в ситуації з використанням платіжної системи AGC. Для проведення виплат в серпні-вересні 2016 року. Ми вже розмістили офіційну інформацію про те, що в зв’язку з планованим завершенням розгляду з платіжною системою AGC з приводу виконання вищевказаних фінансовою установою взятих на себе платіжних зобов’язань по відношенню до Кайрос. З 1 березня 2017 року розпочнеться планомірне повернення коштів, поставлених на вивід в серпні-вересні 2016 року, на рахунки учасників.

Плани на перше півріччя 2017

Реєстрація керуючої компанії, реєстрація інших підприємств холдингу для забезпечення життєдіяльності проекту Кайрос. Тут нам не обійтися без наших регіональних лідерів, тому їх участь в якості акціонерів компанії є ключовим.

Запуск проекту з платіжними картами і нового платіжного агента \ системи.

Повернення грошей з AGC.

Також компанія планує передати в користування в тестовому режимі по 1 петабайт загальної обчислювальної потужності системи KairosPlanet двом компаніям, які, ми дуже сподіваємося, в майбутньому стануть нашими партнерами і коропративними клієнтами. Одна компанія займається розробкою в галузі біоенергетики. Цей напрямок ми визначаємо для себе, як стратегічний для розвитку створюваного холдингу. Друга компанія займається дослідженнями в галузі геноміки. Ми сподіваємося, що до кінця 2017 роки ми зможемо озвучити нових корпоративних клієнтів Кайрос. І система KairosPlanet перейде з тестового періоду в режим автономного функціонування.

Очевидно, що без підтримки і допомоги партнерів, без подальшого розвитку і зростання проекту такі плани неможливі для здійснення.

Я бажаю всім вам і вашим родинам доброго нового року, який без сумніву стане вдалим для вас і компанії!

Відеозвернення Президента Компанії KairosPlanet

За матеріалами офіційного сайту KairosPlanet

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments