Новини нашого Форуму

Ми відкрили «Форум Кайрос», є повноцінна мобільна версія. Ось варіанти наших новин KairosPlanet:

  • Оновлення рідко. Сайт «Як заробити гроші в інтернеті» містить кілька сторінок, на яких є базова інформація для новачків: що це за компанія, які є варіанти введення і виведення грошей, які є пакети, в загальному, з чого почати.
  • Оновлення 1 раз в день. Блог «Новини Кайрос» вам добре знайомий: понад 300 публікацій, понад 200 коментарів, до 1500 відвідувань в день.
  • Оновлення 1-5 разів на день.Фейсбук-сторінка «Як заробити гроші в інтернеті» має майже 1500 тисячі лайків, кілька публікацій в день, і ваші коментарі.
  • Оновлення багато разів в день. Скайп-чат (вхід за запрошеннями), сторінка «Новини нашого скайп-чату» розповість як вступити в чат, і показує головні новини чату. Найсвіжіші новини на сьогоднішній день дає скайп-чат, учасники якого їх “приносять” з інших місць: скріни виведення і отримання грошей, верифікації, посилання на свіжі відео. Але чат має такий недолік: стрічка новин просто йде, і нікого не чекає. Приходить наприклад людина зі своїм питанням, нові користувачі всю стрічку не бачать (тільки публікації після своєї реєстрації в чаті) – робиться це для прискорення роботи чату; а годину тому вже детально розглядалося питання, і давай по-новій все розповідати. Цей недолік має повністю прибрати наш Форум.

Наш форум Кайрос

novini-nashogo-forumuОновлення багато разів в день. Наприклад, людина заходить на Форум зі свого питання, відкриває тему “Верифікація” в ній під-тему “по закордонному паспорту” – там інформація від автора блогу. Також може отримати інформацію від учасників Форуму, і звичайно поділитися своєю. Тут Ви можете отримати тільки потрібну інформацію, не відволікаючись на інші теми.

Правила Форуму

Свобода висловлювань і повага до учасників форуму. Виключаємо негативний текст, КАПС (текст великими літерами), заклики до “зміни влади” і реферальні посилання (мат – бан назавжди). Ми на форумі віримо в Кайрос, і зібралися для вирішення робочих питань. Допомагаємо один одному порадами (верифікація, внутрянка, продовження пакету, виведення грошей ітд). З виступу Мішеля Вієри, президента KairosPlanet, 19-11-2016: “Партнери, які будуть заявляти, що KairosPlanet є пірамідою і шахрайською схемою будуть негайно виключені з компанії.” Ласкаво просимо! Всім вдалих заробітків!

Реєстрація на Форумі

Читати публікації ви зможете і без реєстрації, але щоб залишити свій відгук – потрібна проста і швидка реєстрація. Вносьте свій емайл, система за назвою емайлу запропонує нік, можете залишити – можете змінити на інший (латиницею), і пароль. Все, ви можете залишати публікації.

Новини нашого Форуму

4-12-2016: Форум Кайросвідкриття! поки немає учасників, публікації від автора, все тільки починається, поїхали ….

5-12-2016: відкриття перевершило всі мої очікування, більше 70 учасників почали писати повідомлення, різке зростання відвідувань до 2300 за вчорашній день (і цє в неділю, а у вихідні завжди менше відвідувань) покажу на скрині  (850 блог, 250 сайт, 1200 форум). Ми додали версію російською мовою, зручний редактор тексту (як зробити красивіше текст, додавати картинку та смайлик). Додали функцію особистих повідомлень всередині форуму, тисніть на PM (верхній правий кут).2300

22-12-2016: пройшло більше 2-х тижнів після відкриття Форуму. Що змінилося? По-перше пройшов ажіотаж відвідувань, люди думали, що на Форумі буде щось нове. Але це не офіційний форум, і ми черпаємо новини з різних джерел. На сьогодні у нас 90 користувачів, понад 100 відвідувань в день, 55 відкритих тим і 191 повідомлення. Хотілося б ще більше ваших тем і повідомлень, ознайомтеся з правилами та вперед!

23-01-2017: форум вже набагато більше відвідують, добре індексуються сторінки. Більше 1000 показів в Google за місяць дали 78 переходів на наш Форум. І сьогодні учасників Форуму вже 100 чоловік.

учасників Форуму вже 100 чоловік

далі буде…

Facebook Comments