Новини нашого скайп-чату

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Вирішив відкрити окрему сторінку, де буде оперативна інформація з нашого чату в скайпі. Навіщо? Ймовірніше що, хтось із 450 швидше знайде інформацію, і залишить її в чаті. Тим читачам блогу, хто не користується чатом, оперативна інформація буде публікуватися на цій сторінці. Привила пишу російською мовою, бо в нас багато людей з інших країн.

Правила чата

Слава Україні! Это наш чат, мы рады гостям, но соблюдайте наши правила.

Свобода высказываний и уважение к участникам чата (разговариваем со всеми участниками на вы). Основной язык чата: украинский, но половина публикаций на русском. Тут нет лидеров и работников Кайрос, мы такие же партнеры, как и вы.

Формат нашего чата – информативный, обходитесь без настаивания на своей точке зрения. Уважайте мнение большинства мы верим в Кайрос, и собрались для решения рабочих вопросов.

Уверен, нам будет чем делиться друг с другом. Все, что написано в чате не является личной перепиской, и поэтому может свободно распространяться и быть опубликовано.

Історія чату

Ми розуміємо, що Вам цікаво дивитися тільки нові публікації, тому старі помістимо на сторінку свого місяці (так як чат пише українською і російською, тому я не буду робити переклад – залишу на тій мові, якою люди пишуть):


Привет, на связи Виктор Томилин

Новый Блог «Eagles Corporation» News работает, правила такие же как и тут: информация без философии. Новости, видео, инструкции, партнерка, отзывы; автор: Виктор Томилин.

Всем удачи!

Facebook Comments

16 Replies to “Новини нашого скайп-чату”

  1. Привіт, на даний момент в наш чат вхід по паролю, ті, хто вже в чаті – можуть додати друзів (але, відповідають за їх дії). Спочатку в коментарі тут напишиіть, що хочете приєднатись, тоді наш скайп отримаєте на пошту, дайте запит на додавання адміну в друзі. Сподіваюся, ви розумієте, що ці заходи захисту для чату необхідні.