Новини нашого чату, листопад 2106

Галерея скринів

This slideshow requires JavaScript.

Новини

21-11-2016: (Віктор) Всім доброго ранку! У нас за вихідні змінилися правила. Всі, хто вже є – запрошуйте друзів, АЛЕ пам’ятайте – Ви відповідайте за те, що вони пишуть. Нових ми з Геннадієм теж будемо додавати. Так наш чат буде продуктивніше, і корисніше. І для новачків – почитайте правила.
(Геннадій) Всім доброго ранку! Від лідерів звучала формула “на наступному тижні” … тобто вже на цій. Так що чекаємо виплат з сьогоднішнього дня по п’ятницю. Спостерігаємо за статусами платежів. Викладаємо сюди і ділимося корисною інформацією.
(Геннадій) 21.11.2016 Ранкова кава. А.Сус. Інформація щодо термінів виплат.
(Віктор) Повний виступ Michael Vieria and Otokar Kasinec, 19-11-2016. Все основне є в тексті статті.
Ось ще інформація сьогодні, що Кайрос не просто тягнув час, а “прикручував” новий банк: (Олександр): процес зрушився з місця, отримав на пошту лист: [17:18:43]: Шановний Олександр Осадчий, Нижче наводиться звіт по вашому запиту зняття, зроблений 2016-10-24 16:59:56 за 100 доларів через SEPA прямої передачі: Статус: Платна. успішно обробив через Bank Austria, не відповідайте на цей лист – воно було створене системою автоматично. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з support@kairosplanet.net~~dobj (понеділок – п’ятниця, 7:00 – 16:00 UTC) З найкращими побажаннями, KAIROS TECHNOLOGIES LIMITED
21-11-2016: (Олександр) Урааааа, ось і перша виплата на Пейсер, вчора змінився статус платіжу – сьогодні гроші на гаманці
Ось ще 90 євро (Конвертація 100 доларів) сьогодні прийшли на пайсеру
23-11-2016: (Тамара) Щойно на вебінарі в Суса повідомили, що у кого статус “new” – його не відміняти (не натискати на червоний хрестик) !!!  Після 11 години – повідомлять що робити далі !!! Так що не спішіть !!!
(Светлана) У нас в кабинете был в прошлом месяце вывод на АГС в этом месяце этот вывод горел красненьким крестиком мы вчера его отменили и деньги пришли на селери в течении 10 минут
(Назар) Знакомый с Косово написал, деньги сегодня пришли по всем аккаунтам шести…
(Анна) Вести из Европы: пошли выплаты у них!
Ось сьогоднішній скрін
(Балашов Андрей) Вывод с пакетов, у которых закончился срок действия пакетов: Как выводить остаток средств с аккаунтов Участников, у которых закончился срок действия Арендных пакетов? Ранее верифицированным Участникам и тем Участникам, действия которых в период действия Арендного пакета соответствовали Условиям Договора Участника и не нарушали их, будет дана возможность вывода средств в индивидуальном порядке. Таким Участникам будут отправлены соответствующие запросы от Службы поддержки с перечнем необходимых действий и данных. Учет Участников и их обращений отдельно ведется Службой поддержки.
(Анна) Новости из Израиля (конференция 11/23/16):
23-11-2016: (Балашов Андрій) скоро у нас будуть такі карти
Активно обговорюється новий варіант виведення, можна отримати без закордонного паспорта, ось стаття: Payoneer: відкриття IBAN-рахунка в зоні SEPA тут докладна інструкція.
Від автора: я радий, що відкрив цей чат. Відкрити нічого складного немає, подібних чатів сотні. Набагато важливіше його утримувати; спасибі Геннадію (наш адмін), без нього цей чат я б закрив (коли була навала ботів). Наш ЧАТ відрізняється від лідерських своєї відносної лояльністю, цим він приваблює і утримує багатьох з нас.
У нас сьогодні-завтра день розмов на вільні теми. Більшість мало вже отримати гроші на пайсеру, але цього не сталося. Жарт тижня: служба підтримки втомилася робити в фотошопі скріни виплат))). Відео тижня: партнери Кайрос після 5-го робочого дня місяця
28-11-2016: чекаємо приїзду лідерів з Праги, і завтра будуть новини. Хороша новина: вже сьогодні чекаємо виплат жовтень-листопад, тобто фінвідділ повинен продовжувати роботу з виведення грошей на пайсеру, а не чекати 5-го числа. Відео з ранкової кави (2 хв)
29-11-2016: поки ніяких новин немає, крім тих, що верифікацію продовжують скасовувати, чекаємо закінчення внутрішнього розслідування.
30-11-2016: новин немає, виплати йдуть, слабо але йдуть, ось сьогоднішні скріни

Facebook Comments