А де команда ведмедів?

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Назріла ця стаття від масових публікацій у нашому чаті, що Мишук і Петрик видалили свої відео про Кайрос, і сайт команди (pcmedved) не доступний. Можливо це просто чутки, але їх сайт недоступний. Давайте спокійно, і по черзі.

Думка автора блогу: Швидше за все, всю новинне навантаження взяв на себе Вієра на цьому етапі. Що лідери можуть додати?

Сайт pcmedved

Адреса сайту команди pcmedved на момент 17-01-2017 недоступний. Тобто, немає файлів цього сайту на хостингу. В історії можна побачити, що сайт розпочав роботу 1 березня 2014 року.

Що з ним зараз, можуть сказати лише його власники. Причин багато: видалили файли сайту самі, “допомогли” видалити або банальна неоплата за хостинг.

Оновлено! Не працює тільки головна сторінка, ось ця сторінка відкривається, що виключає причину неопалти. Атака на сайт цілком можлива …

А де команда ведмедів?

Ось посилання на відео канал в youtube цієї команди.

Роман Мішук

Ось посилання на відео канал Романа Мішука, наш блог писав уже про нього і почитати ви можете за цим посиланням.

Сергій Петрик

Ось посилання на відео канал Сергія Петрика, наш блог писав уже про нього і почитати ви можете за цим посиланням.

Підсумок

Ще раз висловлю свою думку: Все новинне навантаження взяв на себе президент компанії Мішель Вієра, принаймні на цьому етапі. Що лідери можуть додати?

З цієї причини немає нових відео та інформації взагалі. Де ведмеді? Так хто де, сайт не працює, можливо його відновлять. Але він потрібен тільки для їх команди, і не більше.

Головний сайт Кайрос працює, програма і вхід в кабінет – це найголовніше на даний час. І якщо у вас є що додати, то напишіть в коментарях.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments