Андрій Сус: новини 07-11-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Андрій Сус має статус Founder Executive, ось свіжі новини від нього, нижче є відео.

andriy-sus-novini-07-11-2016

Виплати грошей

У компанії зараз працює аудиторська перевірка.

Paysera

Кайрос виводить гроші туди, де є ваші ім’я та прізвище, і якщо реквізити заповнені правильно – дійдуть до адресата. Гроші сьогодні підуть і на пайсеру (paysera) прийдуть протягом декількох днів.

AGC

Не поспішайте, в Кайрос приймаються рішення – чи буде вона чи ні. Основний варіант на сьогодні виведення грошей – сепа рахунок, пайсера.

10-11-2016: Увага! Сервіс AGC відключений в кабінеті Кайрос, вся інформація про нього НЕ актуальна! ADV Cash не дає персональний номер – в цьому випадку він нам НЕ цікавий.

Advanced Cash (Адвенсед кеш)

Там одержувач – банк, а не людина, тому гроші повертаються назад на AGC. У кого не дійшли гроші – пишіть в тех.підтримку, змінився фін.отдел. Підтримка повністю нова, люди нові – ще не знають всі відповіді, дамо їм час. Пишіть повністю коли-куди посилали гроші.

Верифікація

Кому прийшов лист – підтвердіть опалту. Досить відповісти на цей лист (без скриншотів): я був зареєстрований від … людини, … числа внутрішнім переказом.

Внутрішні перекази (внутрянка, кнопка)

Буде повертатися не відразу всім, поступово повернеться всім.

відео: Андрій Сус, новини 07-11-2016


Затримка у виплатах 3 місяці для бізнесу не великий термін. Скоро все налагодиться!

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments