Блокування облікових записів

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Однією з головних завдань Kairos є надійне, безпечне і конфіденційне зберігання даних. У разі технічних збоїв, порушень з боку Учасників або під час атак зловмисників, система KairosPlanet автоматично задіє власні резервні технічні ресурси.

Блокування облікових записів

Для забезпечення стабільної та надійної автономної роботи Системи, Компанія вживає активних заходів щодо виявлення та припинення діяльності зловмисників і шахраїв серед Учасників KairosPlanet.

29 лютого 2016 року, в рамках чергового заходу з безпеки, в персональному Кабінеті KairosPlanet був скасований статус верифікації для групи облікових записів Учасників. Основною ознакою для включення облікових записів в список блокування було порушення умов експлуатації Додатки KairosPlanet.

Нагадуємо, що

  • Додаток KairosPlanet є основою Обчислювальної Системи KairosPlanet.
  • Установка Додатка KairosPlanet на персональному комп’ютері Учасника є одним з обов’язкових умов участі в KairosPlanet.
  • Установка Додатка KairosPlanet дозволяється виключно на персональному комп’ютері Учасника.
  • Установка Додатка KairosPlanet на серверних ресурсах, модифікація програмного коду або втручання в протоколи роботи Додатка є порушенням умов Договору, і робота облікових записів, під якими активовані такі додатки, обмежується.

Якщо Ви отримали e-mail повідомлення про скасування верифікації вашого облікового запису, будь ласка, зверніться в службу підтримки Компанії: support@kairosplanet.net для уточнення деталей.

З детальною інформацією про роботу Програми KairosPlanet і мінімальними системними вимогами Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Компанії в розділі Додаток.

Також, щоб уникнути обмежень з боку Компанії щодо Вас, як Учасника проекту в майбутньому настійно рекомендуємо Вам ознайомитися з актуальними правилами і умовами Договору Учасника Розширеної Реферальная Маркетингової Програми KairosPlanet. За матеріалами офіційного блогу компанії Кайрос.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments