Чому пішов Отокар Касинець?

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Читачі цього блогу, як і більшість партнерів Кайрос чули про колишнього маркетинг-директора Кайрос. Отокар Касинець був на всіх значущих конференціях компанії, і приймав у них активну участь.

Він чудовий фахівець своєї справи, і більшість його виступів гідні похвали. Ну похвалили, і вистачить, Отокар пішов з Кайрос.

Чому пішов Отокар Касинець?

Відео Отокара

Він записав відео, і опублікував його на своїй фейсбук-сторінці, в якому говорив про причини свого відходу. Типу потрібно переходити на другу сторінку життя, і спасибі Кайрос за уроки життя. Це відео було 6-го числа, а 8-го січня його вже немає. Чому? Чи не відомо, від нього ні чого немає. Тільки, що Сус йде.

А що Вієра?

Президент компанії Мішель Вієра поки про це мовчить, на його сторінці тільки привітання з Новим роком та Різдвом. Але в чаті кажуть, що скоро Мішель проведе вебінар, на якому пояснить причину уходу Отокара.

Чутки

Ой, тут різні варіанти, від таких, що Отокар “боровся” до останнього за наші виплати, і не дочекавшись пішов; що Отокар не пройшов атестацію і його попросили; пов’язують навіть його зі звільненими фін.директором; але все це поки чутки …

Більше думок від партнерів можна почитати на сторінці: Новини нашого скайп-чату

Що далі

Отокар чітко сказав, що його відхід ні як на роботу Кайрос не вплине. Компанія продовжує реорганізацію, і скоро партнери побачать оновлений Кайрос: 2.

Отже, після видалення Отокаром свого відео, питання “Чому пішов Отокар?” Залишається відкритим, і ця стаття буде оновлена. Чекаємо новин …

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments