Чому я прибрав інвайт-код

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Відвідувачі моїх сайтів та блогів про Кайрос завжди могли пройти вільну реєстрацію на сайті KairosPlanet за моїм посиланням, або використовувати мій інвайт-код (invite-cod).

Чому я прибрав інвайт-код

Нагадаю, безпосередньо компанія не реєструє, у всіх нових партнерів повинен бути інформаційний спонсор, який буде допомагати новачкам. Тобто, без цього коду або посилання стати новим партнером не можна. Всі партнери, які оплатили пакет від $ 597 і вище мають свою таку посилання.

Але от питання: чи будуть вони вам надавати інфо-допомогу? Відповідь можу дати такий: частина звичайно допоможе, але багато отримавши партнерські гроші, просто “пропадають”. Саме з цієї причини наш блог досить популярний. І в чаті багато говорять: не знаю, де мій спонсор.

Чому я прибрав інвайт-код (invite-cod)?

Причина проста – ця стратегія не ефективно працює. Записуються багато, звичайно не в останній місяць, але все одно зібралося понад 1 000 партнерів. А платних дуже мало. (My network – 787 + 269 = 1056 Partners).

Згоден, зараз не час для оплат, мало того і в блозі, і в розсилці я цього робити не раджу (вниз статті подивіться).

Але компанія в стадії реорганізації, можна сказати “на паузі”, і користуючись ситуацією у мене з’явився час змінити умови і на своїх блогах і сайтах.

Як отримати інвайт-код (invite-cod)?

Внизу кожної статті і справа в банері буде можливість додатись в мою базу розсилки. Прошу не плутати, це не новинна база, котра виходить по вівторках.

Зараз немає термінової необхідності отримувати відповідь миттєво, але буде авто-відповідь. Новачки отримують поки однакове лист, що оплату пакету робити не раджу, і як все налагодиться – пришлю новий лист, що робити.

А без оплати і реєстрація не має сенсу, ось тому я і прибрав цю можливість. Чекаємо виплат, і почнемо працювати по залученню нових партнерів по-новому!

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments