Давайте підтримаємо Мішеля

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

26 січня 2017 Мішель Вієра написав на своїй фейсбук-сторінці таке повідомлення:

Давайте підтримаємо Мішеля

Ось переклад слів Мішеля:

Дорогі друзі, деякі люди не розуміють, що є межі в житті, вони не поважають роботу, і мене особисто! Таким чином пости за різними повідомленнями, образи, погрози, зі словами які також впливають на мою сім’ю – з боку наших турецьких друзів. Я буду блокувати частину цих людей на моєму Facebook! Ця ситуація стає нестерпною, і я вже попередив кілька разів!

Хотілося б запевнити вас, що це рішення не має нічого спільного з Kairos, і що це тільки з причин, за якими стало несила жити! Я як і раніше поважаю наших турецьких друзів і я люблю Туреччину (незважаючи на всі ці жахливі повідомлення). Вони можуть продовжувати писати в наш відділ «підтримки», але не до мене безпосередньо!

Я пишу це повідомлення, щоб попередити інших людей, хто почне робити те ж саме, вони будуть негайно заблоковані на моєму Facebook, якщо я отримаю таку повідомлення з сьогоднішнього дня! Сподіваюся на ваше розуміння, ви знаєте, що ми працюємо кожен день для того, щоб вирішити всі питання якомога швидше! Нам не можна залишити роботу зараз, і все буде краще і для всіх. Всім дякую!

Це Мішеля особиста сторінка, не робоча. І вона створена для приватних постів, то, що він тут допускає робочі публікації взагалі не правильно. Для цього є оф. ФБ сторінка компанії: https://www.facebook.com/kairos.planet.en з якої повинен працювати компетентний адмін, але на жаль його немає …

Як ми можемо його підтримати?

Знаєте скільки зараз варіантів отримати новин від Кайос? Дві: офіційний сайт і фейсбук-сторінка Мішеля. Чи хочемо ми щоб залишився 1 варіант? Ні звичайно …

Уявіть 300 тисяч партнерів, і большість не отримує кілька місяців гроші. Це колосальна навантаження. Вони що не розуміють, що псують йому настрій робити свою роботу?

А що ми можемо зробити? Треба у Мішеля на фейсбук-сторінці написати слова підтримки. Повірте – це допомагає. Ось візьміть прямо зараз і напишіть, посилання на фейсбук-сторінку Мішеля Вієри

Я написал комментарий, и вам предлагаю написать пару слов поддержки. Пишите на любом языке…

Я написал комментарий


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments