Кайрос знайшов шахрая

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Офіційна інформація від компанії KairosPlanet!
Один з лідерів німецької структури компанії викритий в шахрайстві. Багатьом партнерам Кайрос знайоме його ім’я – Вальдемар Реймер (Waldemar Reimer), його аккаунт заблокований і компанія припинила з ним співпрацю.

Кайрос знайшов шахрая

Як це сталося?

Вальдемар здійснював шахрайські дії щодо потенційних та існуючих партнерів KairosPlanet, про що вони неодноразово повідомляли в службу підтримки. Було проведено внутрішнє розслідування, яке підтвердило провину колишнього топ-лідера.

Вальдемар приймав від потенційних партнерів готівку, однак використовував їх для особистого збагачення; тобто денги взяв, а аккаунт не підключив … Також він брав гроші за надання сервісів для оренди комп’ютера, що також порушує умови договору.

Waldemar Reimer

Що робити?

Всі ті, хто мав з ним справу, обов’язково учасники його структури – змініть дані входу в систему (пароль).

А тим, кого це не стосується, розповсюдьте інформацію серед своїх партнерів. Хто стежить за новинами компанії знає, що до кінця цього року до правил ставитимуться набагато критичніше.
Додаток KairosPlanet має працювати на власних комп’ютерах.
Використання програми на зовнішніх серверах карається повним блокуванням партнера.
І ви повинні пройти стандартну верифікацію. Як це зробити у нас на блозі достатньо інформації; заведіть в пошук слово “верифікація”.
Якщо ви даєте кому небудь дані входу в свій аккаунт, наприклад новачки так роблять для первинних налаштувань. Потім обов’язково змініть пароль, це займе пару хвилин.
При реєстрації та купівлі пакета, найкраще робити оплату самостійно, тим більше ця операція не складніше покупки в інтернет-магазині.
І на завершення хочу сказати: шахраї можуть бути в будь-якій компанії, важливо те, що їх знаходять і видаляють їх акаунти. Новина створена за матеріалами офіційної групи компанії Кайрос в Google +

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments