Конгрес партнерів в Будапешті

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Перший день Міжнародного Конгресу партнерів KairosPlanet відбувся 31 травня 2016 року, в Будапешті, Угорщина.

Місцем зустрічі для учасників розширеної реферальной маркетингової програми KairosPlanet став готель в самому центрі столиці Угорщини, Grand Hotel Royal легенда готелів Будапешта.

Конгрес партнерів в Будапешті

За весь свій час існування готель Grand Hotel Royal відвідали багато видатних постояльців, серед яких десятки і сотні імен знаменитостей. Однак, 31 травня, звично світлі тони інтер’єру готелю, наповнилися брендовими квітами і символікою компанії KAIROS.

Перший день

Якщо описувати перший день Міжнародного Конгресу партнерів KairosPlanet в цілому він пройшов досить динамічно. Отокар Касинець, директор компанії з маркетингу, привітав прибулих партнерів і ознайомив їх з програмою заходу на майбутні дні. Також він відповів на всі поставлені йому запитання і обговорив підсумки останнього місяця роботи в рамках промо. Після цього було проведено ділову вечерю в колі учасників реферальной програми KairosPlanet так завершився перший день міжнародного конгресу партнерів.

Другий день міжнародного конгресу партнерів Kairos

Другий день міжнародного конгресу партнерів в Будапешті пройшов 1-го червня 2016. У цей день відбулося урочисте відкриття Конгресу. З вітального слова Отокар Касінца почалася програма заходів.

Потім відбувся виступ вокалістки фолк-поп групи NOX – Péter Szabó Szilvia, відомої угорської співачки, яка виконала свої найбільш популярні хіти. До речі, один з цих хітів не так давно пролунав в конкурсній програмі Eurovision.

Найбільше уваги учасники Конгресу приділили виступу ІТ-Директора Kairos Technologies Олексія Кочерева і Фінансового Директора Kairos Technologies Ігоря Забокрицький. На цьому виступі були порушені такі теми, як інформація про позиції Kairos Technologies в світі і тенденції сучасного ІТ-ринку.

Також в рамках цього заходу, ТОП-лідера проекту і учасника реферальной програми KairosPlanet, Ярослава Сікори, який першим виконав умови промо, нагороджено ексклюзивним подарунком від компанії.

На завершення другого дня міжнародного конгресу ТОП-лідери отримали запрошення на прогулянку по Дунаю і вечерю на судні «Silverline». Ця вечеря пройшов під супровід живої музики двох піаністів, в затишній обстановці.

Третій день міжнародного конгресу партнерів Kairos

Третій, заключний день міжнародного конгресу партнерів в Будапешті пройшов 2-го червня 2016 року.

Цей день став ключовим для учасників конгресу, які отримали можливість живого спілкування з директорським складом Компанії протягом цілого дня. На цьому заході були присутні гості з більш ніж 10-ти країн, але завдяки використанню системи Get Up вони не відчували жодних труднощів, пов’язаних з мовним бар’єром. Навіть під час кава-брейків тривало обговорення найбільш цікавих тем.

Проведення партнерського заходи в першу чергу дозволило лідерам проекту KairosPlanet обмінятися досвідом, щоб в подальшому об’єднати зусилля для розвитку глобальної розподіленої обчислювальної мережі KairosPlanet.

На завершення третього дня міжнародного конгресу партнерів кожен учасник отримав в подарунок брендовану продукцію Компанії. Також учасники відвідали коктейльну вечірку і бармен-шоу в рамках розважальної програми в останній вечір заходи.

На цій сторінці можна подивитися фотоальбом з місця подій. Створено за матеріалами сайту kairosplanet.com.

Facebook Comments