Нас на ФБ вже 1000

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Пройшло вже 5 місяців з моменту створення сайту, цього блогу Новини Кайрос, і фейсбук-сторінки, про яку сьогодні піде мова. Нас 1000 і сторінка дуже чуйна до відвідувачів, ми відповідаємо на повідомлення за 5 хвилин! Подивитись на сторінку.

Нас на ФБ вже 1000

Подобається

1000 людей натиснули на те, що вона їм “подобається“. Звісно, левова частка нас побачила в рекламі, і це цілком нормально. Частина людей відписалась (на скріні червоним), і це також позитивний процесс, нехай залишаються тількі ті, кому тут цікаво. А світла частина графіку показує тих, хто вподобав нашу строінку вже не з реклами.

Подобається

Охоплення дописів

Приємно бачити результат своєї праці – ваші перегляди публікацій. На початку наші дописи бачили одиниці, потім десітки, а зараз вже сотні людей. Ось ТОП-3 кращих, і скрін:

Охоплення дописів

Натискання на дописі

Публікаціі виходять кожного дня, сподіваюсь що вони приносять вам користь. Але так само, є звісно ж і ті, на які ви тиснули “подобається”, ось скрін найкращих:

Натискання на дописі

Відео

Ось які наші відеовам сподобались більше:

відео

 Люди

Звісно з України, а найбільш актівні області: Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Тернопіль, Мукачево, Полтава, Ужгород. Нема вашого міста? Заходьте, ми с задоволенням зустрічаємо нові міста.

Підсумок

Тісяча людей дуже добре, але ми всі розуміємо, що не в кількості діло. Головне для мене те, щоб сторінка приносила вам користь, і я все для цього роблю. Гадаю, що ми на правильному шляху, наступна публікація на цю тему – нас 1500.

Дякую тим, хто залишається з нами, а ми будемо і далі робити нашу сторінку корисною і цікавою.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments