Отокар Касинець

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Наш блог висвітлює новини компанії Kairos Technologies, а Отокар Касинець – маркетинг-директор (Director of Network Development). Він проводить презентації компанії Кайрос по всьому світу і його виступи завжди заряджають нас позитивною енергією. Це пояснює великий інтерес до його роботи на нашому блозі.

Отокар Касинец (1)

Отокар Касинець – Founder Executive

На сьогодні, лише 3 людини досягли цього рівня в партнерській програмі Кайрос – це Отокар, Сергій Петрик і Ярослав Сікора. Думаю, приємно читачам нашого блога знати, що всі вони з України.

Отокар Касинец (5)

Біографія

Щодо біографії, я не знайшов іншої відкритої інформації від Отокара, тому напишу просто: вчився менеджменту у Львской академії, одружений, є діти, в даний час живе в Києві. Ця інформація видна на фейсбук-сторінці Otokar Kasynets

Отокар Касинец (2)

Якщо ви знаєте, де є більше відкритої інформації, або відео, де Отокар говорить про себе – я додам в цю статтю. Напишіть про це в коментарі.

Отокар Касинец (3)

Ремарка автора: при створенні цього блогу не планував вносити Отокар в просуваємі фрази, але час і пошукові системи внесли корективи. І зараз фрази «отокар касинець» і «отокар касинець біографія» серед ключових фраз займає 5-7 позиції і призводить на наш сайт відвідувачів.

Підсумок

Давайте скажемо спасибі Отокару за його роботу. Сподіваємося, що його енергії вистачить ще на довго, і він далі буде просувати компанію по всьому світу.

Отокар Касинец (4)Бажаємо компанії Kairos Technologies і її партнерам довгих років процвітання.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments