Підсумки тиждня KairosPlanet, 02-01-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Вітаю з новим роком, бажаю всім відвідувачам мого блогу здоров’я і фінансовового благополуччя (автор: Віктор Томілін).

І ми продовжуємо щотижневу рубрику про компанію KairosPlanet. Партнери Кайрос чекають оновлену компанію: верифікацію за 1 день, вивід зароблених грошей в будь-який час, обговорення керівництвом компанії питань партнерів, і багато іншого.

Підсумки тиждня KairosPlanet, 02-01-2017

Підсумки тиждня, 02-01-2017

  1. Верифікації повернулися. Цей процес можна назвати завершеним, звичайно залишилися не верифіковані акаунти, але це вже не можна назвати масовою проблемою. Наш чат практично весь повернув верифікацію.
  2. Виплати. Тут за тиждень мало що змінилося, та й не могло зміниться. Ну самі подумайте, де були люди в Різдвяний тиждень в Європі? Усі звернули увагу на свята, і люди і банки, і звичайно працівники Кайрос. Сьогодні в Україні банки не працюють, і попереду православне Різдво (9 січня теж вихідний). Але Європа вже буде працювати, тому чекаємо на цьому тижні виплат.
  3. З цієї ж причини і не було новин на нашому блозі, ми тільки знайомилися з цікавими людьми, які досягли високих рівнів в партнерській програмі Кайрос.
  4. Заявки на виведення грошей. До подачі заявок повинні додатися ще варіанти, тому просто стежимо за новинами блогу.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments