Підведення підсумків акції Гоа

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Нагадаю, що у нас була стаття з умовами акції Конгрес партнерів Кайрос на Гоа-2017, ось що потрібно було зробити для безкоштовної поїздки на конференцію.

гоа

Партнер, в період проведення акції, повинен виконати такі умови:

  • в 1-й лінії структури 3 учасники отримають кар’єрний рівень Manager.
  • Будуть враховані тільки прямі підключення, тобто по реферальному коду партнера.
  • Всі повинні мати оплачений пакет Silver і вище.
  • Також всі повинні пройти верифікацію.

Офіційне повідомлення від компанії каже про це:

К сожалению, никто из Участников не выполнил условия вышеуказанной акции.

Мы понимаем, что основная причина – это отсутствие благоприятных условий для дальнейшего привлечения новых Участников в проект в виду временных ограничений по выполнению Компанией своих обязательств по отношению к Участникам проекта.

Руководством Компании было принято решение перенести даты акции и международного конгреса партнеров Кайрос, Гоа-2017. И в самое ближайшее время организовать рабочую встречу с ТОП-лидерами и региональными лидерами проекта KairosPlanet, будущими акционерами реорганизованной Компании для консультаций и решения вопросов дальнейшего стратегического развития проекта.

Загалом все зрозуміло і логічно, нові партнери не можуть з’явиться в такій ситуації з виплатами чинним партнерам. Якщо ви читали вчорашню статтю, або дивилися відео виступу президента компанії – Мішеля Вієри, то розумієте, що зараз не час “кульки в небо запускати” та конгреси збирати. А час для спокійного усвідомлення ситуації, роботи і віри у вдале майбутнє Кайрос.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments