Робота з віддаленими співробітниками

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Сьогодні досить частим явищем є дистанційна робота. В першу чергу можна виділити переваги для співробітників:

  1. Вільний графік роботи: в цьому випадку можна самостійно розпоряджатися особистим часом і працювати, паралельно займаючись навчанням або іншими особистими справами.
  2. Економія часу та коштів на дорогу.
  3. Немає потреби в спеціальному одязі для офісу.

Переваги при роботі з віддаленими співробітниками

Варто відзначити, що віддалені співробітники і фрілансери це не одне і те ж. Фрілансери працюють за договором возмездного надання послуг, в той час як фахівці з можливістю віддаленої роботи є штатним персоналом.

Робота з віддаленими співробітниками

Економія коштів. Співпраця з віддаленим персоналом дозволяє заощадити на оснащенні робочих місць і площі, займаної підприємством, зменшити оподаткування, а також знизити витрати на доступ в інтернет, канцелярські товари, електроенергію, зміст кухні, охорони і так далі. У плані зниження фінансових витрат дуже вигідним рішенням для підприємства є залучення віддалених співробітників.

Підвищення ефективності. Практика показує, що ефективність віддаленого фахівця може перевищувати продуктивність штатного персоналу в кілька разів, якщо він працює з оплатою за результат. У цьому випадку людина розуміє, що тільки за якісно виконану роботу він зможе отримати гроші, і прагне зробити роботу без додаткових правок.

Великі можливості для пошуку фахівця. Дуже часто хороші фахівці відмовляються від роботи в офісі, відчувши смак віддаленої роботи. З цього, керівнику варто погодитися з подібним форматом роботи, щоб роздобути такого професіонала в свою компанію.

Недоліки при роботі з віддаленими співробітниками

  1. Погана комунікація і контроль. У цьому випадку може бути відсутнім належна комунікація між керівництвом і персоналом, що призведе до зниження ефективності роботи. У наш час цю проблему вирішити досить просто: можна використовувати передові засоби зв’язку і додаткове програмне забезпечення. Також можна придбати один з додатків, яке дозволяє відстежувати ефективність віддалених співробітників. Таким чином можна підвищити оперативність передачі інформації, а також виключити спотворення або погіршення комунікації.
  2. Відсутність самодисципліни, низький рівень особистої відповідальності це основна причина того, що ефективний офісний співробітник може перетворитися в малопродуктивної віддаленого фахівця. Рішення проблеми: шукайте персонал з досвідом взаємодії в віддаленому форматі.
  3. Завжди є ризик потрапити на некваліфікованого працівника, який не впорається з поставленими завданнями. Для виключення таких випадків, проводите співбесіди і надавайте можливість виконання тестових завдань.

Потрібно пам’ятати: немає гарантій, що співробітник не є шпигуном від конкурента. З цього, приймаючи на роботу віддаленого співробітника, керівник повинен проявляти обережність, надаючи фахівця дані про підприємство.

Підсумки

При обліку певних нюансів, співпраця з фахівцями в віддаленому режимі є ефективним і економним методом взаємодії. Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments