Що думають про Кайрос, 12-12-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Думаю, ця стаття буде в тему подій сьогоднішніх днів. Я як блогер, пишу статті для своїх відвідувачів, відчуваю Ваш настрій, бачу його в коментарях на наших ресурсах: тут в блозі, форумі, фейсбук-сторінці і скайп-чаті. Нагадаю, що я автор понад 350 статей і більше 30 створених мною відео на тему Кайрос.

Що думають про Кайрос, 12-12-2016

У цій статті я не буду наводити факти, щось доводити, або тим більше когось переконувати, це просто мої роздуми (прохання не приймати на свій рахунок, це загальна картина).

Всі згодні з тим, що партнери Кайрос думають про компанію по-різному. Багато краще себе почувають в оточенні однодумців, і намагаються розширити це оточення. Ось на мій погляд, які думки є на даний час (грудень 2016):

Кайрос +++

Це частина партнерів, які щиро вірять в компанію. За моїми публікаціями Ви знаєте, що я перебуваю десь вгорі цього списку оптимістів. Так, список не великий, в процентному відношенні від всіх партнерів. Публікації цих партнерів відразу помітні: дайте компанії шанс і час виправити помилки, все буде добре. Ну з цією групою все зрозуміло, тут люди розуміють як працює бізнес, вони вперті, і йтимуть до перемоги разом з Кайрос.

Що з Кайрос?

Ті, хто може змінити свою думку, в залежності від дій компанії, їх більшість. Думають так: ось виплатять або повернуть верифікацію – буду вірити, а поки не буду. У партнерів цієї групи коментарі можуть змінюватися, часто так і відбувається. Отримають погані новини або в мережі “тиша” – пишуть “а може і правда все пропало” або просто дотримуються тиші; хороші новини – пишуть “все налагодиться”. Час без виплат йде, і частина партнерів звідси переходять в наступну групу …

Кайрос не платить

Ці люди займають досить великий відсоток від загальної кількості партнерів. Я не маю права називати цих людей негатівщікі. Знаєте скільки я бачив постів, з реальними історіями? Люди, ні чого не порушуючи, втратили верифікацію на кілька місяців. Ви ж знаєте, що внутрішніми грошима відкрити аккаунт заохочувалося компанією, і тим більше цей пункт прописаний у договорі компанії з партнером; і зараз він там …

Так, служба безпеки чистить ряди партнерів від шахраїв – спасибі їм велике; але багато з чесних партнерів від цих дій не мають можливості виводити гроші. Частина партнерів не можуть вивести гроші, у кого аккаунт відпрацював 1 рік (відключена верифікація чи ні варіантів для виведення). Партнери просто не знають що робити. Служба підтримки не реагує, або дає шаблонну відповідь. Це те, що на сьогоднішній день, всі ми сподіваємося на нову службу підтримки.

Щиро сподіваюся що всім чесним партнерам повернуть верифікацію, і виплатять зароблені гроші. Тоді більшість з цього списку поповнить верхні групи? або навіть +++

Кидайте Кайрос і переходите до нас

Це вже сами активні, вони залишають купу коментарів, де іншим партнерам “відкривають очі”, тут мовляв все пропало, пішли покажу де є багато грошей. І все це заради партнерскіх грошей в інших компаніях.

Вони не гребують нічим, грублять, загрожують і матюкаються. І в більшості вони не називають своїх імен, тільки “ники”. Є ресурси, де вони відчувають себе як риба у воді, там таких як вони багато, вони роблять ставки на час роботи Кайрос, створюють блоги (в основному на безкоштовних движках, де невідомо ім’я автора); в загальному як на війні “всі методи хороші”. Але на цих ресурсах нових людей не знайти, вони “шукають щастя” на інших ресурсах, тому їх так багато у нас.

Люди, їм потрібні не Ви, а Ваші гроші!

Так звані “гнівні” і “відкривають очі” коментарі жодного впливу на мене не мають, досить одного, і всі наступні від цього автора просто йдуть у смітник. В скайп-чаті і на Форумі відразу видаляємо аккаунт такого “експерта”. Скажете, а як же свобода висловлювань?

Свобода слова

У нас свобода слова, але ми строго стежимо за порядком. Багато хто не розуміє слово свобда, спробую коротко: моя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини (хто не зрозумів, я не винен). Тому Ви і читаєте цей Блог, заходите на Форум і днями сидите в нашому скайп-чаті. Залишайтеся з нами, разом ми сила!

Сергій Пелячік

Подібних пубікацій багато, подивіться думки про компанії, які озвучив ще один партнер. Бачите, людина не ховається під ніком, а називає своє ім’я, прізвище і публікує це на своїй сторінці вконтакте: Сергій Пелячік.

Друзья! Хочу поделиться мыслями по поводу нынешнего этапа развития компании Кайрос,

Есть разные взгляды на ситуацию, но следует признать следующее:

  1. Кайрос работает несмотря на массу мусора и грязи, которые на компанию вывалили за последние три месяца различного рода «гуру» и «эксперты» без имен и фамилий.
  2. В компании проходят качественные изменения, которые имеют целью вывести все бизнес-процессы на уровень прозрачности и правил ведения честного бизнеса в соответствии с лучшими стандартами принятыми на рынке.
  3. Все изменения, которые мы сейчас проходим, имеют как неприятные стороны, связанные с необходимыми изменениями и отказом от старых процедур и стандартов, так и новые качественные показатели, которые выведут компанию на уровень, при котором каждый из вас будет гордиться сотрудничеством с Kairos Technologies Limited.
  4. За последний месяц компания сделала очень много полезных шагов на пути к очищению рядов субподрядчиков (нас) от мошенников и непорядочных участников бизнеса. Выявлено более 10 000 аккаунтов, имитирующих бизнес, но никак не связанных с распределенным хранением данных. Заблокированы счета мошенников, создавших ситуацию, при которой компания вынуждена была отказаться от внутренних процессов, связанных с трансферами внутренней валюты между участниками. Выявлены недобросовестные работники в самой администрации, с которыми были расторгнуты контракты. В виду этого компания вынуждена была в авральном порядке нанимать новых сотрудников и полностью менять процессы ввода-вывода средств участников.
  5. Отлаживаются новые механизмы, которые позволят участникам едва ли не мгновенно заводить и выводить средства для осуществления сотрудничества с компанией.
  6. Запущена качественная система работы через Биткойн.
  7. Компания находится на стадии финального тестирования и готовится к выпуску своей платежной карты, что лишний раз подтвердит законность и легальность всех бизнес-процессов компании.
  8. В ближайшее время будет запущен новый сайт с предложениями продажи физических продуктов компании: телефоны, роутеры, пакетные предложения для корпоративных клиентов.
  9. Намечены новые планы и этапы их достижения на 2017-й финансовый год и это позволит очень многим людям не просто подключиться к бизнесу, но и достичь значительных финансовых высот и командных результатов уже существующим партнерам.

Мы все заинтересованы в скорейшем завершении переходного этапа в компании и сможем добиться значительно более высоких показателей, если будем помогать и поддерживать друг друга!

© Сергей Пелячик

Моє уточнення © – цей знак не дозволяє пряме копіювання, але такий варіант як тут можливий, так як, текст Сергія укладений в тег, який закриває його від індексування на моєму блозі. Не заплутав? Так роблять на форумах, натиснувши Цитувати. Тобто, я не копіював, а цитував, що повністю в рамках правил.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments