Технологія розподіленої мережі Kairosplanet

Технологія розподіленої мережі Kairosplanet

Тимчасова мережа, грід-системи і технології хмарних обчислень представляють передові ідеї, на яких ґрунтується розподілена обчислювальна система KairosPlanet.

Проект Kairos об’єднує в собі кращі сторони трьох технологій. Високу стійкість і геоприсутність системи забезпечує однорангова мережа. Надійність забезпечує хмара, а незрівнянну обчислювальну потужність – сітка.

Надійність, безпека і продуктивність – це переваги, які відрізняють послуги, які надає компанія, створюючи розподілену обчислювальну систему.

Надійність

У випадку з традиційною архітектурою “клієнт-сервер”, інформація зберігається на центральних серверах, які вразливі до впливу зовнішніх факторів і в деяких випадках мають обмежений доступ. А в мережі KairosPlanet інформація розподіляється між усіма учасниками. Це рішення гарантує високу надійність зберігання даних, а також їх прискорену передачу.

Безпека

Тільки на стороні клієнта здійснюється шифрування і дешифрування даних з використанням індивідуальних закритих ключів. За мережі і на сервери KairosPlanet інформація передається тільки в зашифрованому вигляді. Кожен мережевий вузол KairosPlanet містить тільки частину сегментів даних кожного інформаційного блоку, на відміну від традиційної архітектури тимчасових мереж. Це виключає можливість отримання доступу до інформації користувачів як для постачальників транспортного рівня, так і для самої компанії.

Продуктивність

Доступ до інформації здійснюється набагато швидше в порівнянні з традиційною архітектурою, завдяки високому множенню і поширенню сегментів даних по всій мережі.

Створено за матеріалами сайту kairosplanet.com.

Facebook Comments