Технологія розподіленої мережі Kairosplanet – частина 2

Технологія розподіленої мережі Kairosplanet - частина 2

На основі мережі KairosPlanet створена розподілена обчислювальна система KairosPlanet в якості платформи для надання безпечних он-лайн послуг.

Кожен учасник розподіленої системи KairosPlanet повинн встановити на свій персональний комп’ютер додаток, з яким представлена мережа KairosPlanet. Ця програма резервує вільне місце на диску і ресурси комп’ютера і надає їх для системи.

Додаток KairosPlanet є кінцевим продуктом, яким можна користуватися вже зараз.

Зберігання інформації і рішення обчислювальних задач – ці два типи завдань може виконувати додаток KairosPlanet. Завдання зберігання вимагають мінімум системних ресурсів. Для виконання такого типу завдань ваш комп’ютер повинен бути підключеним до інтернету при швидкості від 0,1 Mbps. Також в кожному орендному пакеті, який вибирає учасник розподіленої мережі KairosPlanet, зазначений обсяг даних, які комп’ютер повинен відправити і отримати протягом одного місяця.

Від рангу продуктивності персональних комп’ютерів учасників мережі KairosPlanet залежить розподіл обчислювальних задач в системі.

На даний момент система працює таким чином: кожна одиниця інформації в мережі KairosPlanet спочатку знаходиться в зашифрованому вигляді, а потім розділяється на 512 Кб сегменти. У свою чергу кожен зашифрований сегмент даних має 3 місця зберігання і розподіляється по мережі динамічно відповідно до вимог мережі.

Вільні ресурси учасників у кожен момент часу можуть використовуватися на повну потужність, частково або взагалі не використовуватися.

Для комунікації буде використовуватися технологія розподілених обчислень, коли мережа стане глобальною. Таким чином система стане працювати автономно. Але зараз комунікація здійснюється через сервери компанії. При цьому існують резервні ресурси для протистояння атакам ззовні і задоволення потреб мережі.

По скільки мережа знаходиться в процесі формування, на цій стадії розподілена система працює в тестовому режимі.

Facebook Comments