У нашому скайп-чаті 200 осіб

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

22 жовтня я відкрив скайп-чат, який дозволяє обмінюватися швидкими повідомленнями новин Кайрос. Ось варіанти отримань новин Кайрос від нас:

  • 1 раз: сайт, для нових партнерів;
  • 1 раз в тиждень: поштова розсилка;
  • 1 раз в день: блог;
  • 5 разів на день: фейсбук-сторінка;
  • багато разів в день: наш форум + скайп-чат.

Відкриття чату

Як тільки відкрили, набігло до нас багато “експертів” та “гуру”, ну десь їм потрібно реалізуватися. Їх звідусіль виганяють, а тут вільний вхід; вони по-початку навіть не вірили, що таке можливо. За пару днів нас було вже більше 100.

Загалом, вони ще раз покзал причину, чому їх не бажають бачити в інших чатах. Ми їх теж видалили, спасибі Геннадію, він зробив всі настройки, і тепер вхід в наш чат тільки за запрошеннями (як до нас потрапити – нижче). Нових людей можуть додавати всі учасники чату. Далі було спокійніше, але майже кожен день доводиться чистити наші ряди (1-2 ника).

У нашому скайп-чаті 200 осіб

Ви питаєте “Чому у вас чорний фон чату?” Відповім: є можливість вибирати фон тільки в Windows-10, в настройках скайпу.

Наші учасники черпають свіжу інфу в інших чатах, вебінарах і конференціях – і діляться. Багато хто має свої структури, і діляться новинами своїх партнерів. Ми намагаємося допомагати порадою що робити в різних ситуаціях: верифікація, виведення грошей і просто поговорити. Наш чат дійсно дуже корисний.

Наші правила

Приклад не згодним з нашими правилами. Уявіть, що людина заходить в продуктовий магазин і наприклад біля стелажів з молоком каже: люди, це молоко скоро пропаде, ви знаєте як його роблять? ви знаєте хто його робить? ви знаєте що директор цього магазину був раніше діректорм іншого магазину? і так далі. Питання: як довго він там простоїть? Так чому ви думаєте, що наш чат буде терпіти подібне, ми просто видаляємо таких людей, нехай шукають новини в іншому місці.

Як потрапити в чат

Нас 200, але не кількість головне, ми все бачимо, що чат нам потрібен, і всі нормальні люди там залишаться стільки, скільки захочуть. Всі наші правила і як потрапити в чат є на сторінці: Новини нашого скайп-чату, до речі ця сторінка впевнено тримає 1-е місце ТОПу наших статей.

Facebook Comments