Верифікація 2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

У цьому блозі є багато публікацій на тему верифікації. Пам’ятайте, ми її проходили по закордонному паспорту, правам водія і внутрішнім паспортом України (з перекладом). І в минулі роки цей процес тривав 30 днів, як і написано в договорі.

Офіційна Перевірка транслітерації

Я робив в лютому 2017 зміну своїх даних, читайте як я змінив верифікацію за 3 дні. Я отримав новий закордонний паспорт, з новим прізвищем. І тепер потрібно змінити дані в Кайрос, так як повині збігаютись з Шонпей, і карта мені потрібна з новим ім’ям.

Змінити дані в кабінеті Кайрос

З головної сторінки тисніть на своє ім’я, міняйте дані, тисніть зберегти. Потім додати скріншоти документів. вибрати їх зі списку (натиснути), додати опис (нижче) і натиснути зберегти. Вас попередять, що колишня верифікація знімається, але нам це і потрібно, тиснемо.

Додатково напишемо лист. Ось мій лист в службу підтримки Кайрос (support@kairosplanet.net), таке ж я написав при зміні документів в кабінеті Кайрос: У вас свій варіант, не потрібно копіювати, але подивіться на мій позитивний результат.

Тема листа: верифікація, зміна букви прізвища

Привіт, в моєму новому закордонному паспорті змінили прізвище, минулий паспорт робили російською мовою (Томилин – Tomilin), а новий – переклад на латинську транскрипцію робили на прізвище українською мовою (Томилін – TOMYLIN VIKTOR ).

Я в банку змінив вже ім’я, і ​​додаю файл з банку з новим ім’ям. Також зробив скріншот нового закордонного паспорта.

Ще чув, що іноді потрібно фото з новим документом, теж зробив і додаю до цього листа.

Дякую за вашу роботу, сподіваюся на швидке і позитивне вирішення мого питання. З повагою, Віктор Томілін

Доклав такі 3 документа:

  • закордонний паспорт (перша сторінка з фото) (обов’язково);
  • виписка з ПриватБанку, ось посилання на статтю як її отримати; можна завантажити в pdf форматі і зробити скрін; я додав обидва варіанти (не обов’язково);
  • фото з відкритим закордонним паспортом. Багато хто запитує, а як робити? Так просто, тримайте відкритий документ біля особи, і нехай вас сфотографують (не обов’язково, але бажано).

Верифікація 2017

Тепер чекаємо, ось скрін коли я надіслав листа 07-02-2017

 скрін коли я надіслав листа 07-02-2017

І позитивну відповідь 10-02-2017

І позитивну відповідь 10-02-2017

Упевнений, що багатьом допоможе ця стаття, в цьому випадку поділіться нею з друзями.


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments