Веріфікація Кайрос: права водія

Привіт на новинах Кайрос,

Пам’ятаєте як ми вже робили веріфікацію по паспорту України, але в компаніі були зміни і тепер треба перевести всі налаштування англійською мовою. Нижче є покрокове відео.

Чому це правильно

Особисто я повністтю підтримую такі зміни. Чому? Ви бачили адресу (URL) своєї сторінки, ну наприклад у Фейсбук? Подивіться приклад однієї з моїх сторінок з назвою кирилицею:

  • www.facebook.com/Купить-дымоход-в-Украине
  • А комп’ютер бачить оце:
    • https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D1%8B%D0%BC%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4-%D0%B2-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5-1622472491354117/?ref=bookmarks
  • От приклад латинської назви нашої сторінки:
    • https://www.facebook.com/yak.zarobiti.groshi.v.interneti
    • і так само це бачать всі програми

Так само програма Кайрос бачить наші дані, тому після повного переходу внутрішня програма буде працювати точніше і бистріше.

Заповнення профілю

Цей пост для тих, у кого є права водія з повторенням даних англійською мовою (як у мене). Не всі знають як правильно заповнити поля, або просто нема часу вивчати, тому я підготував скрін (я так вже пройшов веріфікацію). Якщо в налаштуваннях у вас вже вибрана Україна – тиснить на галочку. Тисніть на скрін, і дивіться на повний єкран.

Веріфікація Кайрос - права водія

Після заповнення даних обов’язково тисніть на кнопку Зберегти (Save). Далі загружаємо фото, на всяк випадок я загрузив і тильну сторону прав водія. Виділяємо іх, і робимо запит на веріфікацію.

Тепер чекати 1 місяць?

Так, по договору на веріфікацію потрібен час, не більше 1 місяця. А як було в мене? Я зробив запит 2.02.2016 в 14-00 і в 20-00 аккаунт вже був веріфікован. Тобто, за декілька годин!

Verified

Відео: веріфікація Кайрос з правами водія

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments