Веріфікація не пройшла

Привіт на новинах Кайрос,

Буває, що на наш погляд, робимо все правильно: заповнюємо профіль в кабінеті Кайрос, завантажуємо документи, робимо запит на верифікацію аккаунта, чекаємо; а потім отримуємо лист: верифікація не пройдена …

Веріфікація не пройшла

Перше, що потрібно робити – спокійно розібратися в чому справа. Пам’ятайте, в центрі перевірки сидять живі люди, вони перевіряють за правилами компанії Kairos Technologies, і в основному, добре знають свою справу. Тому давайте спочатку перевіримо свої помилки.

Ось який лист ми отримуємо, якщо аккаунт в Кайрос не проходить верифікацію. Лист стандартний, і не говорить про точну помилку, каже: перевіряйте все .. Синім кольором я робив свої, на мій погляд корисні, позначки.

Лист: вам відмовлено в верифікації

Для того, щоб перевірити, будь ласка, виконайте наведені нижче дії в KairosPlanet Кабінеті:

  • Введіть дані профілю (ПІБ, дату народження, адресу, контактну інформацію, деталі основного документа, що посвідчує особу). Всі дані заводимо латиниці, точно так як в нашому: паспорті, закордонному паспорті або документі водійських правах. Всі ці варіанти в цьому блозі описані.
  • Ввести банківські реквізити. Не обов’язково, але якщо є реєстрація в ePayments – вкажіть номер свого рахунку.
  • Завантажити дійсні документи, що засвідчують особу з фотографією, які застосовні в вашій країні. Поверніть і відредагуйте (по можливості) їх для зручного перегляду. Стиснути розмір можна легко в Paint (вона є безкоштовно у всіх на ПК).
  • Надавати додаткові документи, які доводять свою особистість, наприклад: документ, що засвідчує особу платника податків, виписка з банку, договір оренди, документ про тимчасову реєстрацію, рахунки за комунальні послуги і т.д. (документи повинні бути не більше 3 місяців, і містити інформацію, зазначену в вашому профілі офіційний підпис / печатка / штрих-кодів / QR-код). Не обов’язково.
  • Створити запит підтвердження. Зберегти дані, завантажити скани документів, виділити їх і подати заявку.

Якщо ви живете з членом сім’ї, і не маєте будь-яких офіційних документів, виданих на своє ім’я, за винятком вашого ID, ви можете також надати документи, видані на ім’я члена вашої родини і документ, який доводить свій ставлення. На бабусю, маму, брата і тд …

Поряд з проханням про перевірку, прохання також представити коментар, який вказує, що ви завантажуєте документи вашого члена сім’ї.

Зображення завантажених документах повинно бути:

ВАЖЛИВО

Вся інформація Профіля повина бути завершена англійською мовою, або транслітерації в латиницю. Надішліть листа з докумантами міжнародного зразку або локальних документів тільки, з завіреним перекладом на англійську мову (у нотаріуса). Про це тут є 3 статті.

Перевірка проводиться в порядку черги і відповідно до умов Договору Кайрос. Огляд може зайняти до 1 місяця.

У процесі перевірки може бути запропоновано надати додаткову інформацію або ваш запит може бути відхилений. Те, що і сталося.

Документи і запити, що посилаються поштою ігноруються – всі запити повинні бути зроблені тільки за допомогою KairosPlanet Кабінету.

Ви отримаєте автоматичну систему повідомлень по електронній пошті, з результатами вашого контролю. Перевіряємо, робимо зміни і повторно відправляємо на перевірку. А питання задавайте в коментарях, разом розберемося і буде у вас верифікація.

24-11-2016: оновлено! Ось відео-рекомендації, з урахуванням нових правил для успішної верифікації.

14-11-2016: оновлено! приємні новини: скріни затверджених верифікацій, так так саме тих, відхилених:

скріни затверджених верифікацій скріни затверджених верифікацій

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments