Відгуки Кайрос 05-01-2017

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

З кожним місяцем без виплат емоції партнерів розпалюються. Але є і багато позитиву, компанія повністю змінює свій формат в кращу сторону. Дивіться мій черговий відгук співпраці з компанією Kairos Technologies (нижче є відео).

Відгуки Кайрос 05-01-2017

Хочу сказати спасибі ВСІМ відвідувачам нашого блогу, разом ми його робимо краще.

Програма

З боку компанії програма працювала стабільно. У кого не працювала, залиште собі цю замітку топік з нашого Форуму.

Верифікація і внутрішні перекази

Верифікацію повертали масово, по кілько тисяч акаунтів в день. Про це багато писали на сторінці новин нашого чату. Сподіваємося на якнайшвидше відновлення функції внутрішніх переказів, хоча знаємо, що це може бути тільки після завершення розслідування.

Виведення грошей

Можна сказати, що грудень був без виплат, ситуація була гіршою ніж в листопаді. Але було і багато позитивних новин за новими картами і варіантів виведення грошей. На сьогодні є 2 робочих варіанту Свіфт в зоні сепа і поза зоною сепа. Ми поставили заявки на пайсеру і приватбанк, чекаємо від Кайрос відправки платежів.

Реферальная програма

Цього місяця продовжують проходити реєстрацію. Запрошувати почну після того, як налагодиться виведення грошей. Зміню принцип роботи зі своїми партнерами.

Скайп-чат

Найсвіжіші новини саме тут, спасибі учасникам чату. Ви приносите з різних місць новини, завдяки вам вони з’являються і на цьому блозі. Ще раз дякую.

Сторінка Фейсбук

Після активації сторінки (3-5 постів в день) загальне відвідування збільшилася.

Поштова розсилка

Найголовніше, що трапилося за тиждень ви можете дізнатися по вівторках з цієї розсилки.

Мої висновки

Компанії необхідно залишитися в Єврозоні, тому офіційно видалили з реєстру Англії (з виплатою всіх податків, по-іншому б не вийшло) і 28-12-2016 подали документи на реєстрацію в Австрії (потрібно 2 тижні для процедури реєстрації). Тобто на даний час компанія ніде не зареєстрована, все буде в січні.

Верифікації повернули. Заявки грудневі доведуть до кінця місяця. Виплати в лютому вже будуть в автоматичному режимі (в той же день).

Відео: відгуки Кайрос 05-01-2017


На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments