Відгуки Кайрос 25-1-2016

Привіт на новинах Кайрос,

Час спливає, і от вже 3-й мій відгук співпраці з компанією Kairos Technologies. Головний сайт компанії Kairos Technologies LTD нещодавно оновився і отримав повноцінну версію російською мовою. Я слідкую новинами компаніі і бачу, що в неї  все добре. І з моїми вкладеними грошами теж. Нижче є відео.

Відгуки Кайрос 25-1-2016

Програма

Програма працює, кожного дня додає $4,09. І все це для мене непомітно, вона сама вмикається, разом з ПК. З ним же вимикається. 10 годин він і так працює.

Веріфікація

Мій аккаунт був веріфікован, але в компаніі нещодавно пройшли зміни і тепер знову потрібно зробити теж саме, тількі англійською мовою (стаття). Зробимо в наступному місяці, а вивести гроші цього місяця можно із старою веріфікацією.  

Вивід грошей

Карта ePayments вже в мене в руках, вже робив покупки в продуктових магазинах. Була в мене затримка з активацією пін-коду. Я забув код реестрації в ePayments, пишу листа в службу підтримки і отримую новий код. Далі активую картку і  отримую пін-код. 125 долларів, зароблених цього місяця і 125 попереднього виведу на цю картку.

Кар’єрна програма

Місяць був святковий, це не кращий час для праці, але від мене зареєструвались вже 9 партнерів. Ще не було купівлі, поки що люди мають вхід в кабінет Кайрос і вивчають його.

9

Ддя мене дуже важливо, щоб людина, яка прийшла по моєму посиланню – була задоволена співпрацєю з Кайрос. Тому я роблю інформацію більш доступною на своїх сайтах і блогах. Також ви маєте можливість телефонного зв’язку зі мною (сторінка Контакт).

Мої висновки такі

програма заробляє вже третій місяць, перший вивід грошей вже був, картка ePayments вже в мене, і добре працює. Моя кар’ерна програма в Кайрос росте, все більше і більше людей мені довіряють. Наступного місяця я вже поверну всі свої гроші, і почну отримувати чистий прибуток.

Відео: відгуки Кайрос 25-12-2015

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments