Відгуки Кайрос 25-2-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Прийшов час робити 4-й відгук моєї співпраці з компанією Kairos Technologies. Цей місяць був дуже цікавий, читайте статью і дивіться нове відео.

Відгуки Кайрос 25-2-2016

Програма

Програма працює так само непомітно, але тепер вже заробляє не $ 4,09 а $ 10,08. Я зробив апгрейт до пакета Золото. Доплатив грші, почав заробляти більше і для програми тепер треба більше місця (180 Гб).

Веріфікація

Мій аккаунт був веріфікован вдруге, вже англійською мовою, по правам водія. На цю тему я також зробив 3 статті, є про веріфікацію по паспорту УкраїниЩе є одна стаття на цю тему, яка підскаже  коли веріфікація не пройшла. У кого будуть питання – задавайте в коментаріях, або на ФБ сторінках.

Вивід грошей

Карта ePayments добре працює, зробив привязку до свого акаунту PayPal, AdWords (доречі за рекламу дуже вигідно користуватись, без зайвих конвертацій). Вчора вирішив, що тема ePayments потребує своєї фейсбук-сторінки, подивіться.

Кар’єрна програма

Буду з вами щирий; всі мої відео, сайти, блоги і соц.сторінки – на 90% заради партнерських грошей.

14

На цей день в мене 14 партнерів, два з яких оплатили, але це моя родина. Є в цьому і позитив – я досконально вивчив цей варіант інвестування, маю довіру і тому вклав в Кайрос ще свої гроші.

Мої висновки такі

Платіжний сервіс і карта ePayments мені подбається все більше і більше. Вкладені інвестіціі в Кайрос будуть повернені вже в наступному (5) місяці, дале піде чистий заробіток. Розібравшись, вклав ще гроші; підіть, найдіть ще подібні умови… 

Відео: відгуки Кайрос 25-12-2015

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments