Вітаю з новим, 2017 роком!

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Прийміть мої щирі вітання, бажаю всім відвідувачам мого блогу здоров’я і фінансового благополуччя!

Сьогодні свято, і пропоную почитати трохи про автора цього блогу. Вже рік, як ви вже звикли бачити на цьому блозі статтю кожен день, багатьом допомогли мої публікації і покрокові відео в 2016 році.

Про мене

Вдалі відео виходять тому, що я займався виготовленням відеокурсів, і знаю як дати інформацію. Я закінчив педагогічний інститут, і розумію як відбувається процес навчання. В даний час ми з сином займаємося просуванням своїх сайтів, тому в пошуку наш блог займає високі позиції. Наш блог має 1200-1800 відвідувань в день.

У вільний час я люблю грати в волейбол, в Ужгороді достатньо місць для цього виду спорту і він добре розвивається. Якщо хочете про це почитати, ось стаття на моєму блозі Волейбол Закарпаття, там же є і моя біографія.

На фото я зі своєю коханою дружиною Ганною

На фото я зі своєю коханою дружиною Ганною. Ще раз вітаю з Різдвом і Новим роком! Цього року зустрічаємо оновлений Кайрос-2!

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:Facebook Comments