Як стати партнером Кайрос

Привіт, я Віктор Томілін партнер Кайрос. Послухайте мої поради, як стати партнером Кайрос і отримувати пасивний дохід.

Крок 1. Реєстрація

Реєстрація вільна, і ні до чого не зобов‘язує. Кожен має безкоштовно отримати вхід у кабінет Кайрос, заходьте ознайомлюйтесь. Ви зможете пройти реєстрацію тільки з допомогою силки, або коду людини, яка вам розповіла про Кайрос. Вас він ні до чого не зобов’язує, навкпаки, та людина, повина вам допомогати в налаштуванні програми та кабінету Кайрос. 

Ім’я пишить латиницею. На пошту прийде силка, на яку треба натиснути, тим самим підтвердити свій e-mail. Все, тепер ми можемо заходити в кабінет Кайрос.

Крок 2. Оплата

Для створення пасивного доходу треба купити пакет. Є декілька варіантів поповнення рахунку. Давайте переведемо сайт на україньску мову, хто не знає як – подивіться моє попередне відео. Правда, так краще? Варіантів оплати багато, але самі популярні це оплата з карти банку. Скористуємось порадами тієї ж самої сторінки, і внесемо гроші в систему. Після чого купуємо програму.  

Крок 3. Програма

Далі все простіше, треба завантажити програму на свій комп’ютер і встановити її. Потім активуємо програму, даємо їй місце на своєму пк. І з цеєї миті ви починаєте заробляти на роботі свого комп’ютеру. Залишаеться встановити галочку, щоб вона вмикалась сама з вмиканням вашого ПК, і звісно слідкувати щоб він працював не меньше 10 годин на добу.

Крок 4. Веріфікація

Тут треба доказати, що це ми. Зробити фото або скрін документів, і переписати з них дані в кабінеті. Подібне підтверждення є в багатьох сервісах, особливо де є гроші, тому це нормально. Трохи не нормально, що на цю процедуру треба 1 місяць, гадаю що цей час скоротять до декількох днів.

Після проходження веріфікаціі зайдить на наступну стрінку нашого сайту, де отримаєте поради що до виводу грошей з Кайрос.

Facebook Comments