Як заробити в партнерській програмі

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Одним з найбільш простих і доступних способів заробітку в інтернеті є партнерські програми, також відомі як аффіліат(affiliate англ. – компаньйон). Суть цього заробітку зводиться до того, що сайт-партнер розміщує у себе реферальне посилання на сайт продавця.

Як заробити в партнерській програмі

Партнеру покладається грошову винагороду за кожну покупку, залученого ним клієнта. З цього можна зробити висновок, що партнерські програми – це посередники в продажу продукту компанії в віртуальної мережі. Партнери займаються пошуком нових клієнтів і отримують за кожного з них обумовлені комісійні.

Приклад

Ви займаєтеся продажем ексклюзивних чохлів для iPhone. Чи маєте власний сайт, на якому можна купити один чохол за 10 доларів. В місяць здійснюється близько 1000 продажів. У підсумку ваш дохід становить 10 тис. доларів на місяць, без урахування податків і витрат на утримання. Ваш бізнес дає стабільний дохід, але ви відчуваєте, що потрібно надати йому новий імпульс, знайти нових клієнтів. Де ж їх шукати?

У цьому може допомогти покупка медійної і контекстної реклами на тематичних сайтах і в соціальних мережах. У цьому випадку потрібно враховувати, що немає ніяких гарантій, що реклама подіє – висока конкуренція, кожен клієнт на вагу золота. Відмінною альтернативою реклами виступає партнерська програма. Наприклад, ви знаходите сайт, на якому пишуть огляди мобільних гаджетів, і розміщуєте на ньому реферальную посилання на свій ресурс.

Така дія з високою ймовірністю дасть відчутний результат – тепер до вас на сторінку буде текти стабільний потік клієнтів з сайту-партнера, що в свою чергу збільшить кількість продажів. Природно, сайт-партнер хоче отримати законний відсоток за свої посередницькі послуги. Зазвичай це не більше 50% з кожного проданого товару.

Як заробити

В інтернеті існують найбільші в світі торговельні майданчики, які успішно працюють за партнерськими програмами (наприклад, сайт AliExpress). Розмір їх партнерської винагороди невеликий – від 8,5% до 12%, в залежності від обороту сайту-аффіліатов. Але якщо звернути увагу на величезні обсяги продажів китайської мережевий корпорації, маленькі відсотки перетворюються в гігантські суми. Виплати партнерської винагороди AliExpress при розрахунку через сайт ePayments здійснюються без стягування комісії.

Також ePayments має свою партнерську програму. Ви можете отримати винагороду в розмірі 15 доларів на свій гаманець, якщо по вашій реферального посиланням зареєструється новий клієнт, оформить карту ePayments і активує її.
Основні методи заробітку на партнерських програмах

  1. Ціна за дію (CPA) – це ціна, яку вам готові платити за залученого клієнта. Ціна може складати відсоток від продажів або бути фіксованою. Такий спосіб розрахунку в партнерських програмах є найбільш чесним і найвигіднішим.
  2. Ціна за клік (CPC) – це ціна, яку платить сайт продажів за перехід по посиланню на його ресурсі. Так як клік на посилання користувача ні до чого не зобов’язує, цей метод може бути ефективним тільки при дуже високій відвідуваності.
  3. Ціна за тисячу показів рекламного оголошення (CPM) – в цьому випадку немає гарантій, що потенційний клієнт зацікавиться показаної йому рекламою, або взагалі побачить її. З цього, така система розрахунків є найменш вигідною і мінімально прозорою.

Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments