Завершальні відгуки Кайрос

Привіт, на зв’язку Віктор Томілін

Я завершую робити відгуки Кайрос, і видаляю зайві майданчики

Закриваю досить популярний скайп-чат, твіттер-аккаунт, Google-групу, Linkedin-групу, телеграм-чат і RSS.

Що стосується скайпу – зі свого списку я видаляю всі контакти з Кайрос, кому потрібен буде зв’язок по іншим проектам, будемо зв’язуватися окремо (залишу тих, з ким особисто спілкувався). Тому немає сенсу ставити питання по Кайрос мені, відповіді не буде (чат буде видалений 26-11-2017).

Залишаться працювати форуми Новини Кайрос і Eagles Corporation, блог Новини Кайрос (закрию можливість коментувати та новин тут не буде).

Залишаю можливість для контакту з питань Кайрос, це блог «Eagles Corporation» і фейсбук-групу Закрита група «Eagles Corporation», але всі коментарі будуть проходити мою модерацію, і негатив йде в спам + бан. Якщо буде інформація по Кайрос або орлам ви зможете побачити тільки в цьому блозі і групі.

Відео

Яка причина закриття?

Мені набридло відповідати на негативні коментарі в мою сторону. Я не повинен заспокоювати НЕ своїх партнерів Кайрос, хоч і можу десь їх зрозуміти, так як сам в їх числі. Загалом, то що я робив для партнерів Кайрос на даний момент виявилося не потрібним.

Розумію, що багато хто говорить, що їм потрібні мої майданчики і ресурси, АЛЕ я вже намагався відокремити негатив від позитиву – не вийшло, чоловік каже нормально якийсь час, а потім зривається. Загалом, я захищаю себе від цих зривів і взагалі від непотрібного спілкування. Сподіваюся ви перестанете думати тільки зі свого боку, а й ввійдете в моє становище; рішення прийнято …

Кайрос був фінансовою пірамідою?

Чи змінив я свою думку – ТАК (як зможу ще раз змінити). Ось що я думаю на сьогоднішній день: компанія Кайрос була фінансовою пірамідою, і ВСІХ її керівників вважаю шахраями (особисто моя думка). Всі ці причини засновані на сотнях статей, можете пошукати в блогах.

  • Причина 1. Реєстрація Кайрос спочатку була на підставну особу. Вієра був тільки виконуючим обов’язки директора. Хто реальний господар я не знаю.
  • Причина 2. Платіжні дані в офшорах.
  • Причина 3. Корпоративних клієнтів швидше за все НЕ було.
  • Причина 4. Внутрянка. Реальні гроші припинили входити в піраміду, за допомогою внутрянки основна частина входу грошей залишалася у кількох наближених до годівниці, які користувалися внутрянка коли у всіх вона була вже відключена (зі слів партнерів).
  • Причина 5. Шонпей був останнім варіантом витягнути гроші з партнерів. Не буду розповідати всю історію, ви її знаєте. Зіграли на почуттях людей в складній фінансовій ситуації, що я вважаю дуже низьким вчинком, і відповідальність на мій погляд, лягає особисто на Мішелі Вієрі.

Що таке Eagles Corporation?

Так ні чого, просто тягнуть час, може менше заяв в поліцію буде написано (але не ті, хто внутрянкою заходив). Вони зробили спробу витягнути ще грошей (посилання співчуття), але їм вже ніхто не вірив, тому вони і прикрили лавочку.

Робота сайту ні чого не означає, взагалі ні чого – ми можемо такий сайт зробити за пів години, сидячи на лавочці …

Чи буде старт? Якби було бажання – вже давно була б хоч якась новина. Тиша в кілька місяців ніяк не показує бажання для старту Eagles Corporation. Тому, якщо буде старт орлів, з хорошими умовами для партнерів Кайрос, буду вважати як бонус.

Що далі?

Я не ляскаю дверима перед відходом, і ні куди не йду. Блог і закрита фейсбук-група залишаються для новин. Вся інформація про Кайрос залишається опублікованій на форумах і блогах, ви можете їй користуватися надалі. А тем для спілкування я не бачу, але залишаю можливість коментувати під цією статтею.

Підсумок

Я займаюся просуванням своїх сайтів, мені ніколи відволікатися на питання і коментарі НЕ моїх партнерів Кайрос, тому обмежую спілкування в цьому форматі, але повністю його не закриваю.

Кому цікаво чим я займаюся – дивіться за моїми новинами. Всім удачі!

Думаю ви розумієте, що я не сиджу біля вікна, і не чекаю новин від Кайрос. Ви знаєте мене як блогера, який просуває свої веб-сайти.

  • Сайт «Куди вкласти гроші в Україні», блог, форум, чат і соцстраніци.
  • Сайт «криптовалюта», блог, форум, чат і соцстраніци.
  • Сайт «Хмарний Майнінг», блог, форум, чат і соцстраніци.

Ніколи не варто нікому нічого пояснювати. Той, хто не хоче слухати, не почує і не повірить, а той, хто вірить і розуміє, не потребує пояснень. \ Омар Хайям

Facebook Comments