Зимова реферальна акція

Привіт на новинах Кайрос,

Увага! Зимова акція для учасників реферальном програми KairosPlanet! Призовий фонд 10 000 $Назва акціі “KairosPlanet Winter Awards +2016“!

Зимова реферальна акція

Призовий фонд акції

Призовий фонд складає 10000 доларів США у вигляді 10 (десяти) грошових призів по 1000 доларів, які будуть розіграні випадковим способом серед всіх учасників акції.

Додаткова мотивація

Кожен учасник акції отримує Промо Бонус, у розмірі 2% від суми, еквівалентній сумі внеску всіх нових учасників реферальном програми KairosPlanet, запрошених безпосередньо в свою першу лінію в період проведення акції.

Умови проведення акції

Участь в акції

Учасником акції автоматично стає кожен верифікований, за чиїм реферальном кодом в період проведення акції скоєно 3 (трьох) і більш нових підключень.

Новим підключенням вважається кожен новий Учасник Розширеної реферальном Програми KairosPlanet, який:

  • в період проведення акції зареєструвався та сплатили гарантійний внесок згідно обраного пакета (Standard, Silver, Gold або Platinum);
  • встановив і активував програму KairosPlanet;
  • пройшов верифікацію до моменту підбиття підсумків акції.

Період проведення акції

Облік сплатили гарантійний внесок почнеться 2016-02-01 в 00:00 UTC і триватиме до 2016-03-01 00:00 UTC (час м.Лондон).

Підбиття підсумків

Підведення підсумків акції та проведення розіграшу грошових призів з визначенням 10 (десяти) переможців серед учасників акції відбудеться 2016-03-17 в 11:00 UTC за допомогою сервісу-генератора випадкових чисел random.org. Результати будуть опубліковані на офіційному сайті компанії та на офіційних сторінках у соціальних мережах 2016-03-17 в 12:00 UTC.

Нагородження переможців

Нагородження

Грошові призи переможцям акції будуть урочисто вручені на найближчому офіційному заході компанії у вигляді сертифікатів та згодом перераховані на персональні рахунки учасників на ePayments.com.

Нарахування Промо Бонуса

Промо Бонус (2%) буде нарахований всім учасникам акції на наступну добу після публікації підсумків. Новина взята з офіційного сайту компаніі KairosPlanet

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments