Лист Paysera: Кайрос піраміда

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Все вчора отримали цей лист, і звичайно, багато хто був в подиві. У мене теж були подібні почуття, але тільки спочатку. Потім, я уважно вивчив лист і зробив свої висновки (внизу статті є відео) …

Письмо Paysera Кайрос пирамида

Лист не з серії особистих листувань, тому я можу на нього посилатися в своєму блозі.

Інформуємо, що установа електронних грошей Paysera провело дослідження, в наслідок якого з’ясувалося, що компанія під ім’ям Kairos Planet (або Kairos technologies) здійснює нелегальну фінансову схему (піраміду)

Давайте розберемо цей лист за принципом питання-відповідь:

Банк Литви і установи фінансового нагляду інших країн вже попередили суспільство про нелегальну діяльність даної компанії, а правоохоронні органи Естонії і Туреччини почали розслідування її діяльності і офіційно повідомили про це суспільству.

Почати розслідування не те ж саме, що виграти справу в суді. Буде рішення хоч одного суду, інша справа.

Тим часом, Paysera провело ретельне незалежне розслідування, яке виявило, що компанія Kairos technologies відповідає безлічі ознак нелегальної фінансової піраміди: Високий інвестиційний повернення з нібито низьким ризиком або відсутністю будь-якого ризику;

Високий відсоток, однозначно вище банківських депозитів і банку таке звичайно не подобається.

Пошук інформації про компанії видає занадто мало надійних джерел;

Ось стаття, в якій описаний офіційний фінансовий звіт компанії за 2015 рік.

Клієнти стикаються з труднощами отримуючи виплати; • Структура заснована на принципі піраміди – учасники вищого рівня отримують прибуток від учасників нижчих рівнів;

Клієнти минулого місяця дійсно зіткнулися з цією проблемой, але особисто у мене, тільки через довгу реєстрації в Paysera; Кайрос навпаки продовжив на кілька днів подачу заявки на виведення грошей.

Реклами і презентації компанії стверджують, що вона продає послуги і продукти інтернет безпеки, але дослідження Paysera показало, що у компанії немає реального продукту чи послуги, за допомогою якої вона б могла генерувати суми, відповідні її прибутку.

Слово Paysera проти слова Кайрос, без доказів, тобто ми просто повинні вірити комусь одному, або ні кому.

Структура доходу учасників грунтується на принципі піраміди

Подивіться в статті відео математичних доказів, що Кайрос НЕ піраміда.

Kairos Planet заявляє, що воно в силі виплачувати великі грошові суми, так як продає комп’ютерні ресурси, надані учасниками, але розібравшись в цінах починаєш розуміти, що компанії було б на багато дешевше орендувати комп’ютерні сервера або інші інформаційні сховища, ніж платити величезні суми грошей за оренду комп’ютерних ресурсів клієнтів. Зараз виходить, що тримісячна оренда комп’ютерних ресурсів варто компанії стільки ж, скільки новий комп’ютер.

Про це вже говорилося багато разів, компанії не достатньо просто купити комп’ютери або орендувати сервер. Принцип роботи полягає саме в роботі цих комп’ютерів в різних місцях планети.

Ще невідомо які насправді функції виконує програма, яку учасники інсталюють на комп’ютера. Можливо, програма може здійснювати нелегальну діяльність від вашого імені, таку як координовані атаки проти будь-яких інтернет сайтів.

На це питання є відповідь у статті: Чи є віруси в Кайрос? в якій ми перевіряємо програму на сервісі virustotal.com

Підозри викликає і той факт, що компанія просить їй перевести певну суму грошей, хоч насправді сама компанія повинна платити учасникам за надані комп’ютерні ресурси.

На це питання я відповідав у статті: Чому Кайрос платний?

На даний момент підозри і занепокоєння викликає і фінансове становище Kairos. Схоже на те, що наближається обвал піраміди і компанія вже не один раз припиняла платіж. Компанія прикривається тим, що не може здійснювати місячних виплат через атаки хакерів. Крім того, Kairos technologies користується новим способом не виплачувати грошей учасникам довше і тягне час, щоб більше учасників інвестувало свої гроші. Компанія почала запитувати додаткову ідентифікацію шляхом надання копій особистих документів. Учасники повинні сфотографуватися зі своїм особистим документом або зв’язатися з компанією по Skype. Даний процес і перевірка ідентифікації займають від 3 до 12 тижнів. Таке час ідентифікації є нелогічним і показує, що компанія просто затримує процес виплати.

Звідки ця інформація? Який Skype? Я багато разів писав статті та відео про верифікації в kairosplanet, і там все простіше ніж в Paysera. Наприклад, закордонний паспорт не обов’язковий.

Нижче надаємо вам ще кілька джерел, які допоможуть вам зрозуміти як працює Kairos Planet:

  • kairosplanet.blogspot.lt
  • www.abc-cash.com/2015/03/kairos-technologies-piramida.html
  • www.zarabotai.online/2015/12/ kairos-planet-obzor-otzivi-razvod.html
  • kairospiramida.blogspot.lt/2015/10/kairos-kairos-technologies.html

3 з 4-х сайтів на безкоштовних движках, для тих хто не розуміє: автор такого сайту не несе жодної відповідальності за контент свого сайту. І ці статті були опубліковані 2014-15 роках. Всі вони тоді пророкували швидку загибель Кайрос. А компанія продовжує працювати, в грудні буде 2 роки.

Ось офіційна відповідь Кайрос

Шановні Учасники проекту KairosPlanet! На жаль, лист-звернення, посіяти паніку серед Учасників, яке було розіслано від імені системи Paysera нашим користувачам і інформація, викладена в даному листі, мають той же слід, що і постійні атаки зловмисників на Систему KairosPlanet. Ці факти є відкритим доказом того, що в відношенні нашого проекту застосовуються недобросовісні способи конкурентної боротьби! Компанія Kairos Technologies Ltd. не має відкритих рахунків, будь-яких договірних відносин, а також не вела ніяких переговорів з приводу співпраці з Paysera. Система Paysera була рекомендована вам як простий і швидкий спосіб отримання персонального IBAN коду в SEPA-регіоні. Просимо вас не здійснювати Гарантійні платежі на рахунок платіжної системи Paysera, так як спілкування з нею було переведено в юридично-правове русло з подальшим розглядом за фактом розповсюдження наклепу про Компанію Kairos Technologies і проект KairosPlanet. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах Компанії!

Мої висновки

Якщо буде рішення суду по Кайрос, тоді можна буде задуматися, а поки діє презумція невинності. Кайрос може просто вибрати інший варіант виведення грошей.

Але поки все нормально, чекаємо 25 число, робимо заявку на виведення грошей і наблюаем в перших числах жовтня на сервісі Paysera.

Оновлено:

Отже, як я і говорив, Кайрос знайде новий спосіб виведення грошей. Але що я не припускав, то це офіційний суд за наклеп.

Відео

Оновлено

Подивіться скільки це відео набрало переглядів на нашій фейсбук-сторінці (2000 переглядів, та охоплено 5 500 людей).

2000 переглядів

Це сталось завдяки тому, що Отокар Касинець поділився цим відео на своїй фейсбук-сторінці

otokar

Facebook Comments