Виведення грошей: карта Paysera — банкомат

Привіт на блозі Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Давайте розберемося, де вигідніше знімати готівку з карти Paysera; звичайно в разі коли ми замовили, отримали і активували. Як це зробити ми говорили в попередній статті на цю тему.
vivedennya-groshey-karta-paysera-bankomat

Райффайзен Банку Аваль

Після введення ПІН-коду з’явилося попередження, що всі комісії будуть згідно тарифів банку-емітента. Однак після введення потрібної суми, і відмови від конвертації валюти за курсом банку, Райффайзен Банку Аваль пропонує сплатити додаткову комісію – 50 грн. Робимо відмову, пробуємо інший банкомат.

Приватбанк

Тут схожа ситуація, банк пропонує робити обмін за своїм внутрішнім курсом. Можна і за курсом платіжної системи Paysera, але оплатити Привату 250 грн. Робимо відмову, та йдемо далі.

Укрсиббанк

Тут транзакція взагалі не вдалася, через те, що банк карти з Єврозони. Операція була вперше, але банкомат відбив через перевищення ліміту. Йдемо далі …

Банкомат Credit Agricole

Тут без додаткових комісій вийшло досить швидко отримати готівку. Операція автоматом пройшла за курсом Visa, курс якого нижче курсу MasterCard. Комісія Paysera в розмірі 1,50 EUR + 2,5% знята правильно.

Де знайти цей банкомат?

Просто відкрийте сторінку Карти google і в пошук введіть “Банкомат Credit Agricole“, і всемогутній google миттєво вкаже Вам на найближчий банкомат цієї мережі.

bankomat-credit-agricole

Ще залишається мережу банкоматів EuroNet Worldwide. І ми знову говоримо спасибі блогу Чоловенка Геннадія Вікторовіча за якісну і своєчасну інформацію.

Вдалих вам інвестицій

Тисніть на посилання і відкриється головна сторінка Paysera

Facebook Comments