Як прив’язати рахунок Paysera в Кайрос

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Увага! Ця стаття вже для тих, хто пройшов верифікацію в платіжному сервісі Paysera. Головне, щоб верифікація була пройдена в 3-4 рахунку: Стандарт або Безлімітний. Всі питання з цього приводу в статті Верифікація в Paysera.

КРОК 1. Дані рахунка Paysera

Відкриваємо особистий кабінет Paysera в розділі “Додавання коштів”. У випадаючому меню вибираємо “Чеська республіка”, і “EUR (євро)”. Тиснемо “Оновити інструкції“. Отримуємо в добавок до номера рахунку:

  • SWIFT: EV – XXX
  • Код банку: 35000
  • Назва банку: Paysera LT

Залишимо сторінку відкритою.

КРОК 2. Дані рахунки Кайрос

Відкриваємо особистий кабінет Кайрос, відкриваємо вікно Recharge, вибираємо розділ “Paysera SEPA“. Далі ставимо галочку навпроти “I have read”, в випдающем меню вибираємо Чехію і вріс будь-яку суму, наприклад $ 100. Тиснемо синю кнопку “Creat“, і в новому вікні відкриється платіжна накладна. Залишимо сторінку відкритою.

КРОК 3. Вносимо зміни в платіжні дані

Відкриваємо особистий кабінет Кайрос, тиснемо на своє ім’я і відкриється вікно, в якому вибираємо вкладку “Bank detals“. Якщо ви вже пройшли верифікацію в Кайрос і вказали свої дані латинськими буквами, то тисніть галочки, і дані 2-3 поля внесуться автоматично. Або напишіть свої дані латиницею.

Інші дані внесіть як на цій картинці, тисніть зберегти. Тисніть на картинку, і вона відкриється на весь екран, в новому вікні.

Як прив’язати рахунок Paysera в Кайрос - нова

Тепер при заповненні заявки на виведення грошей з Кайрос, всі наші дані заповняться автоматично, вам залишиться вибрати суму, отримати код і підтвердити. Все, чекаємо перших дат наступного місяця, і спостерігаємо гроші з Кайрос на рахунку Paysera.

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments