Мінуси віддаленої роботи

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

У наш час фріланс представляє з себе втілення свободи. А саме, свободи творчості, переміщення, розпорядку дня і фінансів. Все йде до того, що більшість фахівців назавжди відмовляться від традиційної офісної роботи і стануть фрілансерами. І в цей же час багато компаній йдуть на зустріч бажаючим працювати у віддаленому режимі, і переходять до роботи з віддаленими співробітниками.

Мінуси віддаленої роботи

Кожен початківець фрілансер з часом зауважує, що у віддаленій роботі є і свої мінуси.

Прокрастинація

Існує відома проблема, коли купа маленьких непотрібних справ перед виконанням важливої роботи відволікають нас від вирішення головного завдання – це і називається прокрастинація. Іншими словами, це спроба відкласти більш складна справа, на що займає більше зусиль, ніж на дрібні.

Причини прокрастинації:
  • неясна або незрозуміла завдання;
  • стрес, постійна втома;
  • невпевненість у власних силах;
  • страх припуститися помилки;
  • відсутність самоконтролю;
  • творче вигорання;
  • лінь.
    У домашній обстановці змусити себе сфокусуватися на ділі важко. Боротися з цією проблемою можна і потрібно.
Поради, як боротися з прокрастинація:

Починайте робочий день з виконання найважливішою і важкої праці. Дрібні справи можуть не тільки відвернути, але і стати причиною невиконання головної роботи.

Розділіть одну задачу на безліч дрібних, якщо справа складна і вимагає багато часу. Виконуючи завдання по частинах, крок за кроком, ви повністю вирішите велику задачу.

Складіть список завдань і дотримуйтеся плану. У разі виконання цього плану, побалуйте себе який-небудь “нагородою”, яка буде для вас досить цінною і стане потужним мотиваційним фактором. Створено за матеріалами сайту blog.epayments.com.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments