Новий вид блогу

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Початок 2017 року (це вже традиція) WordPress робить подарунок своїм блогерам – нову тему. Як правило, кожна нова тему є кращою за попередню.

Новий вид блогу

Багато з Вас знають. що цей блог вже займає верхні позиції в пошуку по основних питаннях Кайрос. Тому і відвідування перевищує 1000 в день. Але що б залишатися там необхідна постійна робота. Що б блог був корисний відвідувачам і зрозумілий пошуковим системам.

Швидкість відкривання блогу

Вона (нова тема) швидше відкриває блог, це один з важливих для відвідувачів чинників. Ну хто буде чекати більше хвилини? Давайте перевіримо сервісом pingdom. Сервіс детально покаже який елемент займає скільки часу. 1,6 мегабайта за 5,24 секунди – хороший результат.

Навіщо міняти тему блогу?

Здавалося б, і так все було нормально. Швидко відкривався, особливо ні чого не змінилося.

За рік в SEO обов’язково щось та змінюється, іншими словами пошукові системи постійно еволюціонують і змінюють правила для блогів.

Кілька років тому було досить купити посилання і вивести сайт на перші місця в пошуку. Але відвідувачам це не потрібно, і пошукові системи змінилися. Тепер щоб потрапити в ТОП пошуку потрібно дійсно робити корисний блог, і немає іншого шляху.

Другим обов’язковим пунктом для виведення в ТОП пошуку – зробити блог “зрозумілим” для роботів пошукових систем. Ось і відповідь на питання. У новій темі WordPress змінив код на більш сучасний. Тепер цей блог буде ще ближче до пошукових систем і відвідувачів.

На цей час наш блог не радить робити покупку, чекаємо виплат для діючих партнерів. 


Інформація не чинним партнерам KairosPlanet. Тим, хто хоче щоб вашим інформаційним спонсором був автор цього блогу Віктор Томілін – напишіть свій емайл і отримаєте інструкції:


Facebook Comments