Підсумки 2015 року

Привіт на новинах Кайрос,

2015 рік завершується, час підсумувати зроблене і ставити мету на майбутній, 2016 рік. 7 листопада публікували тут першу статтю, тобто, це підсумки 2-х неповних місяців.

Огляд аудіторії

Головна наша мета — щоб людина прийшла на сайт, отримала інформацію в повному обсязі і поділилась нею з друзями. Важливо, щоб вона затрималась на деякий час (чим більше – тим краще). Тоді і пошукова система буде наш сайт краще показувати.

За цей час 727 людей зробили 1121 заходів на сайт, переглянули 3487 сторінок, тобто переглянули 3 сторінки за одне відвідування сайту. Тривалість одного сеансу 7 хвилин (дуже добре). Напевно ви помітили зростання, а потім спад, пам’ятаєте як самі бігали за подрунками перед різдвяними і новорічними святами. Така тенденція передбачена, після 10-15 січня люди повернуться.

Підсумки 2015 року

Більш всього приходили з фейсбук (294), твіттер (21), (пошук google: 125).

Головна фраза,

по якій ми бажаємо бачити наш сайт в пошуку: «як заробити гроші в інтернеті», вона повторюється в адресі сайту: «yak-zarobiti-groshi-v-interneti.com» і показує головну сторінку (google: 15 місце). Мета на 3 наступних місяця – вище 9-го місця, тобто перша сторінка пошуку google. Остаточна мета — 1 місце, плануємо його досягнути влітку 2016 року.

Друга фраза «заробіток за комп’ютером», одноіменна сторінка в google займає (дуже гарне) 5 місце.

5 місце

Багато фраз показується зі словом «кайрос», наприклад партнер кайрос (google: 6 місце), або продукти кайрос (google: 4 місце). Ще ми на гарному 7-му місці, по запросу «отакар касинец». Такими підсумками можна пишатись, але це досвід сайтобудування і просування (4 роки) і щоденна праця. Мета на наступний рік: закріпитись на цих позіціях і просунутись на 1-3 місця.

Маєте бажання допомогти нам в просуванні сайту? Заведіть в пошукове вікно будь-яку фразу (краще всі))) головне, перейдіть на наш сайт, і подивіться різні сторінки. Дякую.

Контент

Важливіша частина контенту — це регулярні, щоденні сатті. Спочатку було не просто, виникали питання “про що?”. Тема про Кайрос виявилась дуже об’ємною і цікавою. В наш час все більш популярне стає відео, люди просто лінуються читати. Тому в нас є відео-стрінка в ютуб, і такий самий в фейсбук.

Також ми застосовуємо такий тип контенту як інфограмки, вони збирають саме важливе в одному місці і роблять сприняття інформації більш доступною, подивіться одну з наших інфогрмок:

інфограмка Кайрос

Мета на наступний рік

Робити якісний контент, який буде приносити користь нашим читачам. А коли наші статті, відео та інфограмки сподобаються людям, тоді і пошукові системи оцінять нашу працю, і будуть пропонувати наші сторінки в верхніх рядках пошуку.

Facebook Comments