Верифікація в Paysera

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Ще одну зміну нам “приготував” Кайрос. У нас на блозі багато публікацій по платіжному сервісу ePayments, але так як вже немає можливості на нього виводити гроші, ми перемикаємося на новий сервіс. Нижче є покрокове відео.

Paysera

PayseraНовий банк, з яким ми будемо надалі працювати перебуває в Литві, місто Вільнюс; він офіційний і має фізичну адресу. Також є мобільний додаток. Зручна і повноцінна версія російською мовою. Наприклад, є дешевий (0,27 євро за операцію) варіант переказу на Webmoney, чого не було в ePayments. Перше знайомство з цим сервісом мені сподобалося.

КРОК 1. Реєстрація Paysera

Тисніть на посилання і відкриється головна сторінка Paysera. Насамперед, виберіть російську мову (см.скрін).

Реєстрація Paysera

Далі заповнюємо дані, заповнюйте Ім’я та Прізвище так, що б вони збіглися з документами, які ви будете вносити через кілька хвилин. І звичайно, ж кроки має намір телефону і емайл, які також зараз знадобляться.

Реєстрація Paysera-2

КРОК 2. Верифікація Paysera

Я сам вибрав, і вам раджу рахунок «Standard». Тепер необхідно пройти перевірку. Не думаю, що є необхідність писати про перші два пункти: підтверджуємо номер телефону і емайл. У третьому пункті завантажуємо файли наших документів: паспорт і прописка. І в четвертому заповнюємо анкету, і там прописка повинна збігатися з нашими посланими файлами.

Увага! Оновлена інформація!

Для отримання дозволу цього таріфу обовязково подавати копію закордонного паспорту. Таку відповідь ми отримали з переписки служби підтримки. А другий таріф нам не підходить, тобто треба мати закордонний паспорт.

Тепер чекаємо перевірки служби банку, за 1 робочий день (змінили на 2 дні) обіцяють зробити перевірку.

Увага! Всі документи посилати не потрібно: я послав на верифікацію закордонний паспорт + водійські права.

Дивись нижче, як швидко відредагувати фото. Так, це потрібно; на перевірці сидять люди, і давайте дамо їм наше фото в нормальному вигляді (швидше буде перевірка).

Верифікація в Paysera

Після подтверженное в наступній статті ми прив’яжемо рахунок «Standard» в Paysera до аккаунту в Кайрос; після чого відкриється можливість для виведення грошей.

Верифікація не пройшла

Звичайно таке буває, і ні чого тут немає страшного, просто наші дані ми не правильно представили. Це може бути з різних причин, найчастіше це наша неуважність. Ось і я отримав на свою пошту повідомлення:

  • Статус: Відхилений.

Як нормальна служба підтримки, вони пояснили причину:

  • Причина: Будь ласка, надішліть копію зворотного боку документа. Дані документа повинні бути чітко видні і розбірливі.

Я подивився, і дійсно подав документи розміром менше 600 пікселів і не було інформації про дату видачі паспорта. Я знову зробив фото 1-й, 2-й і сторінки з пропискою.

Як редагувати фото

Мій телефон зробив розмір більше 4000 пікселів, дивитися реально не зручно. Редагувати фото мені найзручніше на програмі Paint (тобто безкоштовно на будь-якому Windows). Знайдіть її через кнопку Пуск, відкрийте в ній фото, вкладка Resize, Pixels (галочка повинна бути, що б пропорції фото збереглися). Виберіть по горизонталі наприклад 650 (у мене вийшов такий розмір: 1200 * 650 пікселів). Тисніть ОК, і збережіть зміни. Хто забажає більше дізнатися про програму Paint, подивіться мої 5 відео (безкоштовно).

Ось скрін:

Редактировать фото

Видео: верифікація в Paysera

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Тисніть на посилання і пройдіть безкоштовну реєстрацію в Paysera

Facebook Comments