Відгуки ePayments 2-03-2016

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Вже три місяці я користуюсь послугами британського платіжного сервісу ePayments, дещо про нього знаю, і вам розповім. Не хочу повторювати інформацію постійним читачам, а просто розкладу її по полицям (нижче є відео).

Відгуки ePayments

Щоб побачити всі публікаціі нашого блогу на цю тему, достатньо натиснути на тег ePayments по завершенню будь-якої статті, або одноіменну категорію. Де ми бачимо відео зняття готівки з банкомату, та оплату в магазинах.  Далі ми проходили веріфікацію, отримували гроші з Кайрос і замовляли карту. Після отримання карти ми її активували, зв’язували з сторонніми сервісами, і звісно, робили закупки в магазинах.

Таріфи

На днях ми детально розібрали тарифи гаманцю і картки ePayments, є покрокове відео. Дивітся попередні статті блогу, хто ще не бачив.

Біржа

Також почали розглядати біржу кріптовалют DSX, яку має сервіс ePayments. Зараз там акція, можна 30 днів на сплачувати коміссію зароблених коштів. Мені стало цікаво, і я думаю купити наприклад 10 лайткойнів і пограти на цій біржі. Добра новина веріфікованим користувачам – для початку торгів ні чого не треба, без % переводьте гроші з ePayments і починайте.

Відео

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Ви ще не з нами? Реєстрація на платіжному сервісі ePayments (безкоштовно).

Facebook Comments