Відгуки Кайрос 25-11-2015

Привіт, я (Віктор Томілін) починаю серію відео відгуків про компанію Кайрос. Це перший запис, після першого місяця роботи з Кайрос (відео нижче, також є посилання на нові відгуки)

Відгуки Кайрос

Як працює програма

Купив пакет Срібло а 600 долларів 20 жовтня 2015 року. Реєстрація швидка, програма працює стабільно на другому ноутбуці. Таке можливо, головне щоб акаунт був, а програма може працювати на різних комп’ютерах. Можна і так: до обіду на одному, після на другому, головне мінімум в день 10 годин. Було таке, що програма не працювала по технічним проблемам Кайрос, гроші все одно зарахували. Програма робила кожен день і по 4,09 доллара приходило, зараз 130.

Веріфікація

досі не перевірена, без неї неможливо виводити гроші. Порада така: заповняйте дані і відправте документи зразу, бо на перевірку офіційно 30 днів (там є дата посилання документів). Добавляйте дані банківської карти, SWIFT (в наступному відео покажу, де його знайти клієнту Приватбанку) і акаунта в epayments.

epayments

Доречі, цей платіжний сервіс вже зробив веріфікацію мого аккаунту. Тут також декілка застережень: вивести гроші можливо тількі на російські банки, (чому, мені не зрозуміло). Сервіс прив’язки карти не працює вже неділю точно. Мої висновки такі: треба робити замовлення карти epayments, 35 долларів на рік обслуговування і вивід грошей з Кайрос без коміссіі. Кажуть ця карта працює всюди (закажу – скажу точніше), також є можливість знімати готівку з банкомату (комісія за конвертацію 2,6 доллара + 2,6%). Оплати в магазинах без комісій. Доречі, якщо виберем Евро, то 1-й рік буде ослуговування бзкоштовно (а чом би й ні, так і зроблю, дивяться наступні відео). Треба тоді ще й відкрити карту в Евро в Приваті (буду відкривати – запишу відео).

Мої висновки такі

програма працює нормально, мені треба робити замовлення карти epayments (безкоштовно), відкрити карту в Евро і чекати веріфікації акаунту Кайрос. 

Відео: відгуки Кайрос 25-11-2015

З вами був Віктор Томілін, до зустрічі

Facebook Comments