Як розмістити відео на своєму каналі

Привіт на новинах Кайрос,

Стаття призначена партнерам компаніі, які бажають заробити на кар’єрній програмі. Я розповім про те, в чому сам добре розуміюсь – створення і просування відео.

Де взяти відео?

Створити самостійно

Для створення якісного відео потрібне навчання та відео-редактор (програма) і нормальної якості мікрофон. Зрозуміло, що для цього замало однієї статті, і потріні гроші. Але таке відео буде ваше, і просувати його буде легше. Дам декілька загальних порад:

  • Відео робити не довше 3-х хвилин, не просто людину затримати на довше.
  • Логотип, якщо бажаєте, щоб відео було індівідуальним (в мене в правому нижньому куті).
  • Не треба в одному відео вирішувати декілько питань. 1 питання – 1 відео.
  • Тількі по-ділу, не розповідайте те, що не підходить до питання цього відео.

Загрузити

Набагато простіше, робити самому ні чого не треба: загрузив собі на ПК і все. Але не все так просто, важливе застереження: автор цього відео може його заблокувати, або повністтю весь ваш відео-канал.

Пропоную моє відео, 4970 переглядів (російська мова)

Поділитись

Ця функція практично завжди доступна і вітається. Тут є недолік: ви пропонуєте не своє відео, нема можливості зробити свій підпис (свою силку). Але ви робите свій канал більш привабливим.

Доречі, всі мої відео таким способом беріть на свої канали і сайти

поділитись

Як розмістити відео?

youtube

На своєму відео-каналі є можливість створити і розмістити список відтворення, зібрати там потрібні відео і просувати. Ось приклад моєго списку. Тисніть “Додати” ставимо галочку напроти потрібного списку, або створюємо новий.

додати

facebook

Тут також є можливість просувати відео, краще для цього створити сторінку, наприклад як наша. Ви маєте можливість просувати і на своїй іменній сторінці, але тоді всі публікаціі переплутаються, тому краще зробити сторінку на цю тему.

Під будь-якою публікацією є кнопка Поширити, тиснемо і якщо тиснемо на (Публічно) буде поширено на іменній сторінці, а якщо на Поширити… в випадаючему меню вибиреємо потрібну свою сторінку.

поширити

Де просувати відео?

youtube

Пропоную своє відео, поради як правльно загрузити відео (рос).

facebook

Фейсбук має свій внутрішній пошук відео, і він працює не гірше Гугл. Наприклад, наша сторінка “Як заробити гроші в інтренеті” має свій відео-канал. Відео можна складати в списки за темою.

відео-канал

Це дуже велика тема, на неї не вистачить статті, тому пишіть в коментріях свої питання: відповідь буде обов’язково.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments