Як розмістити відео на своєму сайті

Привіт на новинах Кайрос,

Стаття для партнерів, які просувають продукти Кайрос. Ми вже розглянули як робити просування відео на відео-каналах youtube та Фейсбук. Ці варіанти добре підходять для тих, хто сам створює відео.

Навіщо мені сайт?

А власники свого сайта, легко можуть обходитись не своїми відео тому, що біля відео ви маєте можливість написати, що вам потрібно, і головне свою реферальну силку.

В мене нема свого сайта

Варіантів тут декілька, і я не буду зараз вести розмову про платні варіанти, як наприклад цей сайт. Розглянемо варіанти безкоштовного сайту (блогу):

1 – сайт Google

Підійде для тих, кому краще зробити сайт, тобто не робити постійних публікацій, а просто створити декілька сторінок і просувати їх. Тут також все швидко і адаптовано під пошук Google. Безперечним плюсом тут є те, що сайт знаходиться в безпечній доменній зоні (https://) і це безкоштовно. Ось приклад мого сайту: Віктор Томілін

сайт Google

2 – блог Google

Теж гарний варіант, Гугл просуває свої ресурси набагато краще, тому такий блог буде в приорітеті в пошуку Google. Подивіться мій варіант безкоштовного блогу в Гугл. Створювати тут сайт доволі просто, багато шаблонів, прості налаштування і швидке просування.

Підсумок

Створити сайт в наш час дуже просто, але якісний сайт – це навчання і постійна праця. Для невеликих завдань підійде безкоштовний сайт. Гадаю що ця стаття підскаже вам, як створити свій сайт. Питання задавайте в коментарях.

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзями

Facebook Comments