Відповіді на питання

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

У партнерів виникають питання, і є список поширених, тому я зібрав їх на одній сторінці, і для зручності розділив по темам. Іноді питання може застаріти, може з’явиться нове, тому ця сторінка щотижня оновлюється. Буду реагувати на ваші запитання в коментарях, і частину з них додавати до статті.

Відповіді на питання Кайрос

Сервіси та продукти

Чому не працює програма Кайрос? Якщо програма не працює через компанію – повинна бути компенсація. Головне не вимикайте програму, ось інструкція на нашому Форумі

Не можу увійти в кабінет Кайрос? Причин може бути декілька: 1. Не відкривається сайт. Ось моє відео (92 602 перегляду)

  1. Сайт відкривається, але не виходить увійти в кабінет:
  • перевірте уважно логін і пароль. Логін може бути ваше ім’я (яке ви вказали при реєстрації) або емайл (який ви вказали при реєстрації). Емайл ви повинні знати точно, без нього в Кайрос робити нічого (гроші вивести не вийде).
  • Якщо не можете згадати логін – тисніть Forgot password, отримаєте на емайл посилання для відновлення пароля.
  • Також можете задати питання в службу підтримки support@kairosplanet.net

Як дізнатися активність програми Кайрос? Натисніть на панелі управління (внизу), правою кнопкою миші, виберіть і відкрийте Task Manager – побачите активність всіх програм, і програми Кайрос теж.

Верифікація

Які є варіанти проходження верифікації? У нас на блозі детально розписані 3 варіанти: закордонний паспорт, паспорт України і водійські права. На одній сторінці нашого Форуму є вони все, і офіційна інструкція від Кайрос.

Залишиться чи верифікація при зміні однієї літери імені чи прізвища в кабінеті Кайрос? Так, це ж буде інше ім’я або прізвище, звичайно верифікацію потрібно пройти знову.

Введення грошей

Можна відправити гроші на Current account, додати СВІФТ переказом відсутню суму. Чи вийде оплатити за пакет, тобто продовжити договір ще на 365 днів? Оплата пакету доступна тільки після переказу грошей на Current account, і звичайно ви можете перевести з бонусного рахунку і додати перекладом відсутню суму. У Current account заблокувалися внутрішні перекази між партнерами, все інше працює так само.

Є інструкція як ввести гроші через біткойн? Так, на блозі є покрокова стаття Як в Кайрос ввести біткойн

Виведення грошей

Який графік роботи банків на новий рік? Не працюватимуть з 31 по 2-01-2017.

Можна відправити гроші на ім’я іншої людини з кабінету Кайрос? Ні, ім’я відправника повино повністю співпадати з ім’ям одержувача.

Які банки можна використовувати крім Paysera (SWIFT в SEPA зону)? Будь-який банк в SEPA регіоні; але для людей не з Європи, щоб пройти верифікацію закордонний паспорт обов’язковий, тому немає сенсу шукати інший, для Paysera на цьому блозі є всі інструкції.

На які сервіси немає сенсу робити заявку на виведення грошей? Ось відповідь з нашого чату: відпадають для виведення: Epayments, Skrill, Payza, AdvCash, Payoneer. Тобто, на ті сервіси, які не дають індивідуальний IBAN рахунок.

Як зняти обмеження в Paysera (SWIFT в SEPA зону)? Між 3-м і 4-м рівнем в Paysera різниця в скайп-верифікації.

Чи потрібно вказати банк-респондент чи ні (SWIFT не в SEPA зону)? Не потрібно, достатньо даних ПриватБанку (скрін відповіді служби підтримки ПриватБанку є в статті).

А можна виводити в доларах (SWIFT не в SEPA зону)? Можна, але вам доведеться оплатити подвійну конвертацію.

Чому немає вікна для заповнення “Призначення платежу” (SWIFT не в SEPA зону)? Заповнювати його не обов’язково для цього виду операції (правила ПриватБанку).

Чому забрали шаблон банківських реквізитів в кабінеті Кайрос? Вони вже не потрібні, тепер реквізити заповнюємо при подачі заявки на виплату, на тій же сторінці.

На який банк України можна ще виводити гроші? На будь-який, що дасть вам IBAN рахунок. Ось відповідь з нашого чату: Потрібно Відкрити євровій рахунок в Укрсоцбанку – Попросити щоб сформували для вас IBAN рахунок. Бо Офіційно такі рахунки не дають.

Як повернути гроші з AGC? Компанія веде розслідування, і нам робити нічого не потрібно. Детальніше на сторінці Що робити з грошима в АGC

Термін дії пакета закінчився, кабінет закрили, заявку на вивід не обробили, що робити? Навіть якщо кабінет заблокувався, все вирішиться позитивно, коли компанія налаштує введення-виведення грошей. Навіть якщо зараз служба підтримки відповідає шаблонами. Всі отримають свої гроші. Слідкуйте за темою на Форумі: Виведення грошей після закінчення дії пакета

Завжди буде градація для виведення грошей? Ні, це тимчасовий захід, і після повного підключення карт буде можливість виведення будь-якої суми і в будь-який час.

 

оновлен 04-01-2017

Сподіваюсь новина вам корисна, поділіться нею з друзям

 

Facebook Comments