Вивід грошей Кайрос

Привіт на новинах Кайрос, з вами Віктор Томілін.

Тут коротка інформація про виведення грошей з Кайрос: число виведення, число надходження і назва сервісу. Детально про виведення і верифікації ми розглядаємо в окремих статтях, посилання додаю.


2017

 

04-03-2017

Після прийняття рішення акціонерами:

  • для виведення грошей з Кайрос карту в Шонпей купувати обов’язково (99 євро), і по можливості оплатити до 1-04-2017 поки діє акція повернення 50 євро .
  • вигднее всього зайві гроші направити на апгрейт пакета. Так як, орендна і реферальная частина грошей на половину “згорить”, і друга половина для висновку не буде доступна.
  • після обнулення партнери будуть працювати за новими правилами, залежить від робочої групи Кайрос. у кого закінчився термін пакета, вихід один – продовжити пакет. Більше про це в моїх у відгуках 05-03-2017.

 

далі буде…

Facebook Comments

10 Replies to “Вивід грошей Кайрос”

  1. Є інфа що на AGC з вчорашнього дня не варто виводити… доходити не буде… поки що неофіційна… я тестово вивів 25$ у перерахунку на евро на Paysera. Подивимось коли надійдуть. повторюю, інфа неофіційна… Але офіційно наші т.з. лідери все одно нічого не скажуть…) Виводити треба ліше напряму на персональний (а не котловий) рахунок IBAN у SEPA-регіоні.

  2. три месяца денег нет накопилась немалая сумма тех поддержка на письма не отвечает ?

  3. Задал вопрос в сапорт пейсери емеет ли пейсера сотруднечество з кайрос? Ответ ( неемеет никакого сотруднечества и все счета з кайрос закритии)