Наверх

Як заробити гроші в інтернеті

Ця сторінка для тих, хто готовий до інвестування,
тут актуальні способи пасивного доходу на практичних прикладах

Пасивний дохід: наші пропозиції

Цей варіант отримання прибутку можливий при наявності у вас "вільних" грошей. Ми не радимо для цього типу прибутку позичати гроші або брати кредит. Будь-який варіант пасивного доходу містить відсоток ризику. Приймайте рішення самостійно, ми допоможемо потрібною інформацією.

BitClub

Компанія займається видобутком криптовалюти, і займає 6 місце за обсягами видобутку (Майнінг). Ми купуємо на 1000 днів блок для майнінгу, цей блок знаходиться на фермі відобутку криптовалют та щодня працює.

Кожен день на наш рахунок приходять зароблені гроші. Членство в клубі $100, пакет (пул) $500, $1,000 і $2,000. Чим дорожче пул - тим більше % ми заробляємо. Стабільний щоденний дохід, але залежить від курсу криптовалюти.

Я веду рубрику про BitClub на цьому блозі і записую щомісячні відео-відгуки.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

OneLife, OneCoin

З цією компанією багато суперечливої інформації, і я скажу свою думку. Компанія насправді майнить (видобуває свої монети Ванкоін) що видно в кабінеті, і готується до виходу на фондову біржу в 2018 році.

З кожним днем все сильніше набирає обертів торгова площадка компанії DealShaker - де за монтеи постійно йдуть операції купівлі/продажу товарів і послуг; йдуть продажі навіть автомобілів (я особисто роблю тут покупки). Мінусом я назвав би неможливість продати монету за гроші, вона буде продаватися відкрито в 2018 році.

Принцип тут такий: ви купуєте навчальний пакет від $125 і вище, отримуєте тренувальні токени, які можна майнити (автоматично) і отримати в результаті цього монети Ванкоін, OneCoin. Як уже сказано, монети можна використовувати в DealShaker або чекати зими 2018, до цього часу її вартість може збільшиться вдвічі.

Я веду рубрику новин OneCoin, читайте блог "Новини криптовалют", там багато цікавого. Компанія постійно проводить акції при покупці, і зараз наприклад є колесо Фортуни, коротше як у "поле чудес" і виграєш +25 до +100 бонусних токенов.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

WexPlanet

WexPlanet нова криптовалюта, інвестиції в яку можна назвати догосрочнимі, через 1-1,5 року буде хороший результат. Скажете: так їх зараз так багато, чому саме ця криптовалюта? Я тут з кількох причин: реальний видобуток монет, продати можна відразу - вона торгується на біржах, покупка пакета полностю окупається відразу.

Заробіток йде ще й від стекінг винагороди, потрібно просто входити в кабінет щодня. Ви можете перевірити вартість криптовалюти WEX і її історію, інформації достатньо на біржах. Я веду на блозі рубрику про цю компанію і криптовалюту.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

AdsCash

AdsCash нова криптовалюта, вартість якої за 2 місяці зросла з 2,5 до 10 центів. Ця ціна постійно зростає, про це я оновлюю сторінку Перспективи AdsCash, також веду рубрику статей і записую щомісяця відео-відгуки.

Компанія планує зайняти нішу рекламної криптовалюти, тобто, головна мета - масове використання AdsCash в оплаті за рекламу. Вона вільна, і оплату за рекламу приймають в основному звичайним перекладом долара або євро.

Але технології оплати криптовалютою діють набагато швидше і дешевше. Залишилося тільки дати людям цю можливість. Отже, ідея є, вона поступово втілюється в життя, не будьте осторонь цього прибуткового процесу.

Сподобався варіант? Внесіть у вікно свій e-mail і отримаєте інструкції:

Copyright © 2016-2018 | author: ViktorTomylin (Віктор Томілін) | updated: 29/06/2017 | Contacts